Recenze a porovnání Ebola Advanced

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Webhostingy

Datum doporučení: Březen 2019

  • Velký prostor na disku
  • Vysoká garance dostupnosti
  • Multihosting
  • Absence SSD
  • Existují levnější varianty
  • Omezený počet databází
99 Kč Cena za měsíc

Základní údaje

Webhosting Advanced od společnosti Ebola se pyšní vysokou 99,99% garancí dostupnosti. Takto vysoká čísla jsou ale v současné době poměrně běžná, podobně jako neomezený datový tok (traffic). Tento tarif webhostingu se vyznačoval v době psaní recenze (březen 2019) velkým prostorem na disku, který je pro daného uživatele vyhrazen. Ebola totiž nabízí hned 30 GB, na které můžete nahrát až 2 GB databází (maximálně jich může být 20 s tím, že velikost jedné nemůže přesáhnout 100 MB). V 30GB balíku je navíc prostor pro 10 GB obsahu emailových adres, jejichž počet je neomezený. Tyto hodnoty by průměrnému zákazníkovi měli bez problému vystačit. Co se týče multihostingu, program Advanced zahrnuje až 15 domén druhého řádu, poměrně běžný je pak neomezený počet domén 3. řádu. Samozřejmostí je podpora skriptu PHP7, redakčního systému WordPress a zabezpečení HTTPS. Negativem je fakt, že Ebola nenabízí k ukládání dat moderní a rychlé SSD disky.

Parametr Tento produkt
Výrobce Ebola
Garance dostupnosti (%) 99,99
Traffic Neomezeně
Multihosting (počet domén) 15
Počet domén 3. řádu Neomezeně
Prostor na disku celkem (GB) 30
Počet databází Maximálně 20
Prostor pro databáze (max. GB) 2
Počet emailových schránek k účtu Neomezeně
Velikost emailové schránky (max. GB) 10
SSD Ne
Podpora PHP7 Ano
Podpora WordPressu Ano
Podpora HTTPS Ano

Ochrana, servis a zálohování

S webhostingem Ebola Advanced počítejte se základní antivirovou ochranou antispamem. Garance spokojenosti, což je možnost vrácení peněz, je 14 dní, což se také rovná zkušební lhůtě webhostingu. Zálohy se v případě tohoto produktu vytváří denně a uchovávají se sedm dní. Co se týče zákaznické podpory, k dispozici vám je nonstop technická podpora a navíc také zákaznická linka na emailu a telefonu.     

Parametr Tento produkt
Ochrana Antispam, Antivir
Garance spokojenosti Ano
Délka garance spokojenosti (počet dní) 14
Zkušební lhůta (dny) 14
Automatické zálohy Denně
Uchování záloh (dny) 7
Nabídka jiných tarifů Ano
Zákaznická podpora Technická podpora nonstop, Email, Telefon (prac.dny 9-17 hod)

Naše hodnocení a závěr

Mezi největší pozitiva webhostingu Ebola Advanced patří vysoká 99,99% garance dostupnosti, velký prostor na disku, který činí 30 GB (2 GB pro databáze a 10 GB pro emaily) a také multihosting pro 15 domén druhého řádu. Mezi poměrně překvapivé slabé stránky můžeme zařadit absenci rychlých SSD disků, kam se data vašeho webu ukládají, což může ovlivnit jeho odezvu. 

Pokud je pro vás rychlá odezva webu jednou ze zásadních podmínek při výběru webhostingu, zkuste si pročíst například recenzi na produkt Český hosting – Bez kompromisů.

Recenze Ebola Advanced

Ebola Advanced

99 Kč Cena za měsíc