Recenze a porovnání Váš hosting Profi

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Webhostingy

Datum doporučení: Březen 2019

Klady:

Vysoká garance dostupnosti

Zápory:

Vysoká cena

Bez zkušební lhůty

122 Kč
cena za měsíc

Základní údaje

Webhostingový tarif Váš hosting Profi se chlubí velkou garancí dostupnosti 99,99 %. Ve srovnání s dalšími hostingy v našem srovnání (březen 2019) jde ale o poměrně drahou službu, měsíčně zaplatíte přes 120 korun. Společnost Vás hosting poskytuje pouze 8 GB prostoru na disku, což je nejnižší hodnota mezi zařazenými webhostingy. Neuvádí, jestli je nějakým způsobem omezená velikost pro databáze a emailové schránky, jejich počet ale limitovaný není. Pozitivní je ukládání dat vašeho webu na rychlé SSD disky, samozřejmostí je podpora verze skriptu PHP7, redakčního systému WordPress i ochrany HTTPS. Multihosting zde nenajdete.

Parametr Tento produkt
Výrobce Váš hosting
Garance dostupnosti (%)  99,99
Traffic  Neomezeně
Multihosting (počet domén)  ne
Počet domén 3. řádu  Neomezeně
Prostor na disku celkem (GB)  8
Počet databází  Neomezeně
Prostor pro databáze (max. GB) Neuvedeno
Počet emailových schránek k účtu  Neomezeně
Velikost emailové schránky (max. GB) Neuvedeno
SSD  Ano
Podpora PHP7  Ano
Podpora WordPressu  Ano
Podpora HTTPS  Ano

Ochrana, servis a zálohování

Váš hosting Profi disponuje základní antivirovou a antispamovou ochranou. Společnost nenabízí zkušební lhůtu, což může být pro některé potenciální uživatele překážka. Garanci spokojenosti má, ale neuvádí, jak dlouho trvá. Možnosti spojení se zákaznickou podporou jsou poměrně široké – komunikovat můžete přes email, telefon, skype i livechat. Navíc je technický dohled a servis vykonáván nonstop. U stejné společnosti najdete v portfoliu i další tarify, takže můžete vyhledat ten správný pro vás. Co se týče zálohování, data se ukládají denně a nastavení délky uchování záloh je individuální.

Parametr Tento produkt
Ochrana  Antivir, Antispam
Garance spokojenosti  Ano
Délka garance spokojenosti (počet dní) Neuvedeno
Zkušební lhůta (dny)  Ne
Automatické zálohy  Denně
Uchování záloh (dny) Individuální
Nabídka jiných tarifů  Ano
Zákaznická podpora  Nonstop technický dohled a servis, E-mail, Skype, Telefon, Livechat

Naše hodnocení a závěr

Webhosting Váš hosting Profi patří v našem srovnání mezi ty dražší služby. Kladem je při výběru například jeho vysoká garance dostupnosti 99,99 %, široké možnosti využití zákaznické podpory, denní zálohování s individuálním nastavením délky uchování nebo například ukládání dat na SSD disky. Nevýhodou je pouze 8 GB prostoru na disku, či absence zkušební lhůty.  

Pokud hledáte webhosting za nižší cenu, s větším prostorem na disku a například také možností multihostingu, zkuste si pročíst recenzi hostingu Ebola Advanced.