Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Adrop.cz

Nejlepší zážitky pro muže v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Široká nabídka zážitků
  • Dlouhá platnost poukazů
  • Certifikát Ověřeno zákazníky

Zápory

  • Poukaz lze vyměnit pouze za poplatek

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Adrop.cz se specializuje na zážitky pro muže. S výběrem vám pomůže rozcestník, kam zadáte povahu člověka, kterému chcete zážitek zakoupit, a stránka vám následně vyfiltruje vhodné možnosti. Najdete tu poměrně rozsáhlou nabídku, celkem 360 zážitků, čímž se agentura řadí mezi středně velké z našeho srovnání v září 2020. Mají zde různorodou nabídku od adrenalinových zážitků, přes sportovní, gurmánské, pivní lázně až po jízdy autem nebo třeba různé kurzy a povolání na zkoušku. Slabší nabídka je v oblasti relaxace a pobytu pro dva, což ale vychází z toho, na co se agentura specializuje.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

360

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Značnou nevýhodou je, že zakoupený poukaz nelze vyměnit zdarma jako tomu je u většiny dalších zážitkových agentur z našeho výběru. Poplatek za tuto službu není nijak vysoký a stojí symbolických 69 Kč. Tuto částku můžete zaplatit již při nákupu zážitku. Pracovní doba zákaznické podpory je standardních osm hodin a výhodou je online chatovací okénko, kdy vám zaměstnanci poradí během pár minut. Stránky jsou přehledné a mají možnost filtrování různých parametrů a požadavků.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

1 945

Hodnocení na Heurece

4,8

Bezplatná výměna zážitku

Ne

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

9:00 - 17:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

V době psaní recenze ohodnotilo agenturu Adrop.cz téměř dva tisíce zákazníků. Z celkového počtu recenzí nebylo ani 50 negativních, právem tak tato agentura získala 4,8 hvězdiček z 5. Recenze jsou navíc ověřené, to zaručuje certifikát Ověřeno zákazníky, který tato agentura má. V pozitivních recenzích se nejčastěji objevuje chvála na rychlost, spolehlivost, velký výběr a přehledné webové stránky. V negativních recenzích se objevují stížnosti na pozdní dodání poukazu, odmítnutí prodloužení platnosti nebo nedostatek volných termínů na realizaci zážitku. Stejné problémy se ale v jisté míře objevují u všech zážitkových agentur a pozitivní zprávou je, že agentura na tyto recenze reaguje.

Závěr

Zážitková agentura Adrop.cz se specializuje především na zážitky pro muže. V nabídce najdete přes 300 různých zážitků všeho druhu. Pokud si nevíte rady, pomůže vám výběr přes rozcestník, kde zvolíte povahu muže, kterému chcete dárek věnovat, a podle toho vám vyjedou nabídky, jež by se mu mohly líbit. Zakoupený poukaz je platný dvanáct měsíců. Snad jedinou nevýhodou této zážitkové agentury je zpoplatnění výměny poukazu.

Tuto službu nabízí zdarma třeba Allegria.

Autor: | Datum: | Produkt: Adrop.cz
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Adrop.cz

Adrop.cz