Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Adrop.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Široká nabídka zážitků
  • Dlouhá platnost poukazů
  • Poukaz lze vyměnit pouze za poplatek

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Adrop.cz se specializuje na zážitky pro muže. S výběrem vám pomůže rozcestník, kam zadáte povahu člověka, kterému chcete zážitek zakoupit, a stránka vám následně vyfiltruje vhodné možnosti. Najdete tu poměrně rozsáhlou nabídku, celkem 360 zážitků, čímž se agentura řadí mezi středně velké z našeho srovnání v březnu 2019. Mají zde různorodou nabídku od adrenalinových zážitků, přes sportovní, gurmánské, pivní lázně až po jízdy autem nebo třeba různé kurzy a povolání na zkoušku. Slabší nabídka je v oblasti relaxace a pobytu pro dva, což ale vychází z toho, na co se agentura specializuje.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 360
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Značnou nevýhodou je, že zakoupený poukaz nelze vyměnit zdarma jako tomu je u většiny dalších zážitkových agentur z našeho výběru. Poplatek za tuto službu není nijak vysoký a stojí symbolických 69 Kč. Tuto částku můžete zaplatit již při nákupu zážitku. Pracovní doba zákaznické podpory je standardních osm hodin a výhodou je online chatovací okénko, kdy vám zaměstnanci poradí během pár minut. Stránky jsou přehledné a mají možnost filtrování různých parametrů a požadavků.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ne
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 9:00 - 17:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Adrop.cz se specializuje především na zážitky pro muže. V nabídce najdete přes 300 různých zážitků všeho druhu. Pokud si nevíte rady, pomůže vám výběr přes rozcestník, kde zvolíte povahu muže, kterému chcete dárek věnovat, a podle toho vám vyjedou nabídky, jež by se mu mohly líbit. Zakoupený poukaz je platný dvanáct měsíců. Snad jedinou nevýhodou této zážitkové agentury je zpoplatnění výměny poukazu.

Tuto službu nabízí zdarma třeba Allegria.