Porovnání a recenze zážitkové agentury Zážitky.cz

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

Klady:

Velké množství zážitků

Dobrá komunikace

Zápory:

Ceny jsou mírně vyšší

Nabídka zážitků

Agentura Zážitky.cz má ve své nabídce více než šest set zážitků z různých kategorií jako jsou třeba vyhlídkové lety, zážitkové jízdy, gurmánství, pivní lázně nebo adrenalinové aktivity. Díky tomu patří mezi největší námi srovnávané zážitkové agentury v březnu 2019. Pokud si nejste jisti výběrem, je tu možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz, kdy si pak obdarovaný sám vybere, který zážitek by rád vyzkoušel.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce  620
Adrenalinové zážitky  Ano
Letecké zážitky  Ano
Gurmánské zážitky  Ano
Lázně a wellness  Ano
Auto a moto zážitky  Ano
Povolání na zkoušku  Ano
Romantické pobyty  Ano
Univerzální dárkové poukazy  Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že se do správného zážitku netrefíte, máte možnost jej zdarma vyměnit za jiný ve stejné cenové relaci, nebo jej případně doplatit. Každý poukaz platí celý rok. Pokud budete potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora s dlouhou pracovní dobou od devíti hodin ráno do šesti odpoledne. Můžete zavolat, nebo napsat email či vzkaz pomocí online chatovacího okénka. Webová stránka agentury působí přehledně, najdete tu všechny potřebné informace a vyhledávání konkrétních zážitků si usnadníte pomocí nabízených filtrů.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku  Ano
Délka platnosti poukazu  12 měsíců
Online chatovací podpora  Ano
Telefonní podpora  Ano
Emailová podpora  Ano
Pracovní doba podpory  9:00 - 18:00
Filtrování podle typu zážitku  Ano
Filtrování podle kraje  Ano
Filtrování podle ceny  Ano
Filtrování podle určení pro koho  Ano

Závěr

Zážitková agentura Zážitky.cz nabízí více než šest set zážitků ve všech různých kategorií. Patří tedy mezi ty největší a zároveň nejznámější námi srovnávané zážitkové agentury. Kromě konkrétních zážitků zde můžete zakoupit i univerzální dárkový poukaz a nevhodný zážitek lze zdarma vyměnit za nějaký jiný z nabídky agentury. Platnost zakoupených zážitků je vždy dvanáct měsíců. Pro zákazníky funguje online podpora přes telefon, email i chatovací okénko a k usnadnění vyhledávání je na webu možnost filtrování podle vybraných parametrů. Nevýhodou je trochu vyšší cena zážitků.

Pokud hledáte levnější agenturu, podívejte se například na agenturu Allergia.