Recenze a porovnání zážitkové agentury Zážitky.cz | Arecenze.cz
Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Zážitky.cz

Nej zážitky v Praze a středních Čechách v kategorii Zážitkové agentury

Klady a zápory

  • Dobrá komunikace
  • Bezplatná výměna zážitku
  • Ceny jsou mírně vyšší

Nabídka zážitků

Agentura Zážitky.cz má ve své nabídce více než dvě stě zážitků z různých kategorií jako jsou třeba vyhlídkové lety, zážitkové jízdy, gurmánství, pivní lázně nebo adrenalinové aktivity. Patří mezi menší námi srovnávané zážitkové agentury v září 2020. Pokud si nejste jisti výběrem, je tu možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz, kdy si pak obdarovaný sám vybere, který zážitek by rád vyzkoušel.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

271

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že se do správného zážitku netrefíte, máte možnost jej zdarma vyměnit za jiný ve stejné cenové relaci, nebo jej případně doplatit. Každý poukaz platí celý rok. Pokud budete potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora s pracovní dobou od deseti hodin ráno do pěti odpoledne. Můžete zavolat, nebo napsat email či vzkaz pomocí online chatovacího okénka. Webová stránka agentury působí přehledně, najdete tu všechny potřebné informace a vyhledávání konkrétních zážitků si usnadníte pomocí nabízených filtrů.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

799

Hodnocení na Heurece

4,8

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

10:00 - 17:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

Agentura Zážitky.cz je zapojená do programu Ověřeno zákazníky a její recenze na portálu Heureka jsou tedy ověřené. V době psaní recenze agenturu ohodnotilo přibližně osm set zákazníků a méně než dvacet z těchto recenzí bylo negativních, agentura tak získala skvělé hodnocení 4,8 z 5. Spokojení zákazníci chválili především rychlost dodání poukazu, výběr zážitků i jejich kvalitu. Negativní recenze zmiňují spíše specifické problémy s jednotlivými zážitky, na tyto recenze agentura reaguje.

Závěr

Zážitková agentura Zážitky.cz nabízí více než dvě stě zážitků ve všech různých kategorií. Patří tedy mezi ty menší, ale zároveň nejznámější námi srovnávané zážitkové agentury. Kromě konkrétních zážitků zde můžete zakoupit i univerzální dárkový poukaz a nevhodný zážitek lze zdarma vyměnit za nějaký jiný z nabídky agentury. Platnost zakoupených zážitků je vždy dvanáct měsíců. Pro zákazníky funguje online podpora přes telefon, email i chatovací okénko a k usnadnění vyhledávání je na webu možnost filtrování podle vybraných parametrů. Nevýhodou je trochu vyšší cena zážitků.

Pokud hledáte levnější agenturu, podívejte se například na agenturu Allergia.

Autor: | Datum: | Produkt: Zážitky.cz
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Zážitky.cz

Zážitky.cz