Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Zážitky.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Dobrá komunikace
  • Ceny jsou mírně vyšší

Nabídka zážitků

Agentura Zážitky.cz má ve své nabídce více než dvě stě zážitků z různých kategorií jako jsou třeba vyhlídkové lety, zážitkové jízdy, gurmánství, pivní lázně nebo adrenalinové aktivity. Patří mezi menší námi srovnávané zážitkové agentury v září 2019. Pokud si nejste jisti výběrem, je tu možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz, kdy si pak obdarovaný sám vybere, který zážitek by rád vyzkoušel.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 271
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že se do správného zážitku netrefíte, máte možnost jej zdarma vyměnit za jiný ve stejné cenové relaci, nebo jej případně doplatit. Každý poukaz platí celý rok. Pokud budete potřebovat poradit, pak je tu pro vás zákaznická podpora s dlouhou pracovní dobou od devíti hodin ráno do šesti odpoledne. Můžete zavolat, nebo napsat email či vzkaz pomocí online chatovacího okénka. Webová stránka agentury působí přehledně, najdete tu všechny potřebné informace a vyhledávání konkrétních zážitků si usnadníte pomocí nabízených filtrů.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 9:00 - 18:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Zážitky.cz nabízí více než dvě stě zážitků ve všech různých kategorií. Patří tedy mezi ty menší, ale zároveň nejznámější námi srovnávané zážitkové agentury. Kromě konkrétních zážitků zde můžete zakoupit i univerzální dárkový poukaz a nevhodný zážitek lze zdarma vyměnit za nějaký jiný z nabídky agentury. Platnost zakoupených zážitků je vždy dvanáct měsíců. Pro zákazníky funguje online podpora přes telefon, email i chatovací okénko a k usnadnění vyhledávání je na webu možnost filtrování podle vybraných parametrů. Nevýhodou je trochu vyšší cena zážitků.

Pokud hledáte levnější agenturu, podívejte se například na agenturu Allergia.

Recenze Zážitky.cz

Zážitky.cz