Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Allegria – Firma na zážitky

Nejširší nabídka zážitků v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Široká nabídka zážitků
  • Online chat
  • Certifikát Ověřeno zákazníky

Zápory

  • Různorodá doba platnosti poukazů

Nabídka zážitků

Allegria – Firma na zážitky, s.r.o. je jednou z nejstarších a zároveň nejrozšířenějších zážitkových agentur v našem porovnání (září 2020). V její nabídce najdete přes 1 300 různých zážitků všeho druhu a to od leteckých, jako například let horkovzdušným balonem nebo vyhlídkové lety, přes adrenalinové činnosti jako třeba bungee jumping až po relaxační a romantické pobyty. A pokud si nevíte rady, který zážitek darovat, pak to můžete vyřešit univerzální poukázkou ve vybrané cenové hodnotě.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

1 300

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Pokud koupíte či dostanete nevhodný zážitek, můžete jej, stejně jako u většiny zážitkových agentur v našem porovnání, bezplatně vyměnit za jiný. Platnost poukazu se liší podle doby zakoupení. Pokud jej koupíte v období od 1.1. do 31.3., poukaz platí do konce kalendářního roku. Poukaz zakoupený mezi 1.4. a 30.6. platí do konce března následujícího roku, při koupi od 1.7. do 30.9. je platnost do 30.6. následujícího roku, a nakonec, při nákupu v období 1.10 – 31.12. platí poukaz až do konce následujícího roku. Zákaznická podpora je k dispozici pouze v týdnu. Poradí vám jak přes telefon, tak i přes email nebo online chatovací okénko. Stránky portálu obsahují vše potřebné a nechybí ani řada poměrně přehledných filtrů a kategorií.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

4 164

Hodnocení na Heurece

4,9

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

Proměnlivá

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

9:00 - 16:30

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

Většina zákazníků si zkušenost s agenturou Allegria chválí. Vyhovuje jim nabídka, rychlost jednání a přehledné stránky. Na portálu Heureka získala skvělé hodnocení 4,9 z 5 a je součástí programu Ověřeno zákazníky. To znamená, že online recenze této agentury jsou ověřené a pocházejí od skutečných zákazníků. Z více než 4 000 recenzí bylo jen cca 150 negativních. Některým zákazníkům nevyhovoval způsob komunikace, jiní nebyli spokojení s cenou nebo dlouhým doručováním. Pozitivní je, že agentura na recenze reaguje.

Závěr

Allegria – Firma na zážitky se řadí mezi největší zážitkové agentury na trhu. Můžete si tu vybrat přibližně z 1 300 zážitků v různých odvětvích. A pokud si nejste jisti, pak je možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz, jehož majitel si vybere zážitek podle vlastního vkusu. Platnost poukazu je pohyblivá, závisí na období, kdy poukaz zakoupíte, což může být trochu matoucí. Zákaznická podpora je vám k dispozici pouze ve všední dny.

Pokud jste si náhodou z nabídky agentury Allegria – Firma na zážitky nevybrali, podívejte se i na recenze dalších agentur v našem srovnání. Například agentury Eldorado.

Autor: | Datum: | Produkt: Allegria – Firma na zážitky
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Allegria – Firma na zážitky

Allegria – Firma na zážitky