Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Allegria – Firma na zážitky

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Široká nabídka zážitků
  • Online chat
  • Různorodá doba platnosti poukazů

Nabídka zážitků

Allegria – Firma na zážitky, s.r.o. je jednou z nejstarších a zároveň nejrozšířenějších zážitkových agentur v našem porovnání (březen 2019). V její nabídce najdete přes 1 300 různých zážitků všeho druhu a to od leteckých, jako například let horkovzdušným balonem nebo vyhlídkové lety, přes adrenalinové činnosti jako třeba bungee jumping až po relaxační a romantické pobyty. A pokud si nevíte rady, který zážitek darovat, pak to můžete vyřešit univerzální poukázkou ve vybrané cenové hodnotě.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 1 300
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Pokud koupíte či dostanete nevhodný zážitek, můžete jej, stejně jako u většiny zážitkových agentur v našem porovnání, bezplatně vyměnit za jiný. Platnost poukazu se liší podle doby zakoupení. Pokud jej koupíte v období od 1.1. do 31.3., poukaz platí do konce kalendářního roku. Poukaz zakoupený mezi 1.4. a 30.6. platí do konce března následujícího roku, při koupi od 1.7. do 30.9. je platnost do 30.6. následujícího roku, a nakonec, při nákupu v období 1.10 – 31.12. platí poukaz až do konce následujícího roku. Zákaznická podpora je k dispozici pouze v týdnu. Poradí vám jak přes telefon, tak i přes email nebo online chatovací okénko. Stránky portálu obsahují vše potřebné a nechybí ani řada poměrně přehledných filtrů a kategorií.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu Proměnlivá
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 9:00 - 17:30
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Allegria – Firma na zážitky se řadí mezi ty největší. Můžete si tu vybrat přibližně z 1 300 zážitků v různých odvětvích. A pokud si nejste jisti, pak je možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz, jehož majitel si vybere zážitek podle vlastního vkusu. Platnost poukazu je pohyblivá, závisí na období, kdy poukaz zakoupíte, což může být trochu matoucí. Zákaznická podpora je vám k dispozici pouze ve všední dny.

Pokud jste si náhodou z nabídky agentury Allegria – Firma na zážitky nevybrali, podívejte se i na recenze dalších agentur v našem srovnání. Například agentury Eldorado.

Recenze Allegria – Firma na zážitky

Allegria – Firma na zážitky