Recenze a porovnání zážitkové agentury Eldorado | Arecenze.cz
Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Eldorado

Nejsnadnější orientace na webu v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Možnost výměny zážitku bez poplatku
  • Dárkové balení zdarma

Zápory

  • Chybí adrenalinové a romantické zážitky
  • Chybí certifikát Ověřeno zákazníky

Nabídka zážitků

Přestože nabízí zážitková agentura Eldorado zhruba dvě stě zážitků, řadí se v našem porovnání (září 2020) mezi ty menší. Kromě adrenalinových zážitků a romantických pobytů tu najdete v podstatě vše, na co si vzpomenete, například letecké zážitky, gurmánství nebo možnost vyzkoušet si různá povolání. A pokud se nebudeme moci rozhodnout, pak můžete zakoupit univerzální dárkový poukaz ve vybrané finanční hodnotě, za který si obdarovaný bude moci zážitek vybrat sám.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

206

Adrenalinové zážitky

Ne

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ne

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že koupíte nevhodný zážitek, je možné jej zdarma vyměnit za jiný ve stejné cenové hodnotě, případně rozdíl doplatit. Zakoupený poukaz platí devět měsíců od jeho vydání. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, zaměstnanci vám pomohou pomocí telefonu nebo emailu, podpora přes online chatovací okénko této zážitkové agentuře chybí. Webové stránky jsou poměrně přehledné se všemi možnými filtry, které by se vám při výběru mohly hodit.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ne

Počet recenzí na Heurece

88

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

9 měsíců

Online chatovací podpora

Ne

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

8:00 - 17:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

Agentura Eldorado měla v době psaní recenze jen cca 90 recenzí od zákazníků a nebyla zapojená do programu Ověřeno zákazníky, recenze je tak vhodné brát s určitou rezervou. Převážná většina z nich je ale pozitivní, několik málo negativních názorů se vztahovalo spíše k samotnému zážitku, například nevyhovovalo jídlo v restauraci. Na negativní recenze agentura reaguje, což je vždy pozitivní znamení.

Závěr

Zážitková agentura Eldorado nabízí všechny možné zážitky kromě adrenalinových aktivit a romantických pobytů. Díky dvěma stům nabízených aktivit se řadí mezi ty menší z našeho porovnání. Samozřejmostí je možnost zakoupení univerzálního dárkového poukazu, případně možnost zdarma vyměnit nevhodný zážitek za jiný. Platnost zakoupeného poukazu je pak devět měsíců. Na webové stránce najdete různé filtry, které vám usnadní výběr. Pracovní doba podpory je o něco kratší a nemají online chatovací okénko.

Tuto službu nabízí například agentura Dokonalý zážitek.

Autor: | Datum: | Produkt: Eldorado
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Eldorado

Eldorado