Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Eldorado

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Možnost výměny zážitku bez poplatku
  • Chybí adrenalinové a romantické zážitky

Nabídka zážitků

Přestože nabízí zážitková agentura Eldorado zhruba dvě stě zážitků, řadí se v našem porovnání (březen 2019) mezi ty menší. Kromě adrenalinových zážitků a romantických pobytů tu najdete v podstatě vše, na co si vzpomenete, například letecké zážitky, gurmánství nebo možnost vyzkoušet si různá povolání. A pokud se nebudeme moci rozhodnout, pak můžete zakoupit univerzální dárkový poukaz ve vybrané finanční hodnotě, za který si obdarovaný bude moci zážitek vybrat sám.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 203
Adrenalinové zážitky Ne
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ne
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

V případě, že koupíte nevhodný zážitek, je možné jej zdarma vyměnit za jiný ve stejné cenové hodnotě, případně rozdíl doplatit. Zakoupený poukaz platí devět měsíců od jeho vydání. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, zaměstnanci vám pomohou pomocí telefonu nebo emailu, podpora přes online chatovací okénko této zážitkové agentuře chybí. Webové stránky jsou poměrně přehledné se všemi možnými filtry, které by se vám při výběru mohly hodit.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 9 měsíců
Online chatovací podpora Ne
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 8:00 - 17:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Eldorado nabízí všechny možné zážitky kromě adrenalinových aktivit a romantických pobytů. Díky dvěma stům nabízených aktivit se řadí mezi ty menší z našeho porovnání. Samozřejmostí je možnost zakoupení univerzálního dárkového poukazu, případně možnost zdarma vyměnit nevhodný zážitek za jiný. Platnost zakoupeného poukazu je pak devět měsíců. Na webové stránce najdete různé filtry, které vám usnadní výběr. Pracovní doba podpory je o něco kratší a nemají online chatovací okénko.

Tuto službu nabízí například agentura Dokonalý zážitek.