Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Dokonalý zážitek

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Dlouhá platnost poukazu
  • Vstřícná komunikace
  • Nemají gurmánské zážitky
  • Bez filtrování podle ceny

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Dokonalý zážitek nabízí přes 200 zážitků a řadí se tak mezi ty menší z našeho porovnání v březnu 2019. Na své si přijdou milovníci různých odvětví, najdete zde třeba adrenalinové aktivity, letecké zážitky, auto a moto jízdy nebo povolání na zkoušku. Chybí však gurmánské zážitky. Agentura si zakládá na osobním přístupu a poukaz na zážitek vám doručí hned ten den, ve který si jej objednáte. V případě, že se do správného výběru netrefíte, může si obdarovaný poukaz zadarmo vyměnit za nějaký jiný ve stejné cenové kategorii. Pokud si nejste jisti, který zážitek vybrat, pak můžete koupit univerzální poukaz za zvolenou finanční částku.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 216
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ne
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Tato zážitková agentura má jednu z nejdelších platností poukazu v našem srovnání, a to jeden rok. Pracovní doba uživatelské podpory je dlouhá a můžete se poradit hned několika způsoby. Přes telefon, pomocí online chatovacího okénka, nebo napsat email, odpověď vám přijde poměrně brzy. Webové stránky jsou přehledné, rozdělené do několika kategorií podle typu zážitku, kraje nebo určení, pro koho je aktivita vhodná. Jediný filtr, který zde chybí na hlavní stránce, je cenová filtrace zážitků, produkty v jednotlivých kategoriích si ale můžete podle ceny seřadit.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 7:00 - 19:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ne
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Dokonalý zážitek patří mezi menší námi srovnávané agentury, ale přesto nabízí téměř dvě stě zážitků. Specializuje se na různá odvětví, jediné, co tu nenajdete jsou gurmánské zážitky. Agentura nabízí možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz a pokud chcete nevhodný zážitek vyměnit, můžete tak učinit zcela zdarma. Zákaznická podpora funguje od sedmi do sedmi a to jak přes telefon a email, tak i online chatovací okénko. Webové stránky jsou přehledné a nabízí možnou filtraci podle typu zážitku, kraje i vhodnosti.

Jediné co chybí, je možné filtrování podle ceny, to umožňuje například agentura Zážitky.cz.

Recenze Dokonalý zážitek

Dokonalý zážitek