Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Dokonalý zážitek

Nejlepší zážitky na poslední chvíli v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Dlouhá platnost poukazu
  • Výměna zážitku zdarma
  • Certifikát Ověřeno zákazníky

Zápory

  • Nenabízí gurmánské zážitky
  • Chybí filtrování podle ceny

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Dokonalý zážitek nabízí přes 200 zážitků a řadí se tak mezi ty menší z našeho porovnání v září 2020. Na své si přijdou milovníci různých odvětví, najdete zde třeba adrenalinové aktivity, letecké zážitky, auto a moto jízdy nebo povolání na zkoušku. Agentura si zakládá na osobním přístupu a poukaz na zážitek vám doručí hned ten den, ve který si jej objednáte. V případě, že se do správného výběru netrefíte, může si obdarovaný poukaz zadarmo vyměnit za nějaký jiný ve stejné cenové kategorii. Pokud si nejste jisti, který zážitek vybrat, pak můžete koupit univerzální poukaz za zvolenou finanční částku.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

271

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Tato zážitková agentura má jednu z nejdelších platností poukazu v našem srovnání, a to jeden rok. Pracovní doba uživatelské podpory je dlouhá a můžete se poradit hned několika způsoby. Přes telefon, pomocí online chatovacího okénka, nebo napsat email, odpověď vám přijde poměrně brzy. Webové stránky jsou přehledné, rozdělené do několika kategorií podle typu zážitku, kraje nebo určení, pro koho je aktivita vhodná. Jediný filtr, který zde chybí na hlavní stránce, je cenová filtrace zážitků, produkty v jednotlivých kategoriích si ale můžete podle ceny seřadit.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

245

Hodnocení na Heurece

4,9

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

8:00 - 18:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ne

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

V době psaní recenze ohodnotilo agenturu Dokonalý zážitek přibližně 250 zákazníků. Některé agentury mají i několik tisíc recenzí, několik stovek už ale může být poměrně vypovídající. Tím spíš, že je tato agentura zapojená do programu Ověřeno zákazníky a jde tedy o recenze od reálných lidí. V drtivé většině jsou recenze této agentury pozitivní, negativní se objevily pouze dvě. Tomu odpovídá i hodnocený e-shopu, který získal od zákazníků 4,9 hvězdiček z 5.

Závěr

Zážitková agentura Dokonalý zážitek patří mezi menší námi srovnávané agentury, ale přesto nabízí téměř tři sta zážitků. Specializuje se na různá odvětví, od adrenalinových po gurmánské zážitky. Agentura nabízí možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz a pokud chcete nevhodný zážitek vyměnit, můžete tak učinit zcela zdarma. Zákaznická podpora funguje od osmi do šesti a to jak přes telefon a email, tak i online chatovací okénko. Webové stránky jsou přehledné a nabízí možnou filtraci podle typu zážitku, kraje i vhodnosti.

Jediné co chybí, je možné filtrování podle ceny, to umožňuje například agentura Zážitky.cz.

Autor: | Datum: | Produkt: Dokonalý zážitek
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Dokonalý zážitek

Dokonalý zážitek