Porovnání a recenze zážitkové agentury Dokonalý zážitek

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

Klady:

Dlouhá platnost poukazu

Vstřícná komunikace

Zápory:

Nemají gurmánské zážitky

Bez filtrování podle ceny

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Dokonalý zážitek nabízí téměř 200 zážitků a řadí se tak mezi ty menší z našeho porovnání v březnu 2019. Na své si přijdou milovníci různých odvětví, najdete zde třeba adrenalinové aktivity, letecké zážitky, auto a moto jízdy nebo povolání na zkoušku. Chybí však gurmánské zážitky. Agentura si zakládá na osobním přístupu a poukaz na zážitek vám doručí hned ten den, ve který si jej objednáte. V případě, že se do správného výběru netrefíte, může si obdarovaný poukaz zadarmo vyměnit za nějaký jiný ve stejné cenové kategorii. Pokud si nejste jisti, který zážitek vybrat, pak můžete koupit univerzální poukaz za zvolenou finanční částku. 

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce  200
Adrenalinové zážitky  Ano
Letecké zážitky  Ano
Gurmánské zážitky  Ne
Lázně a wellness  Ano
Auto a moto zážitky  Ano
Povolání na zkoušku  Ano
Romantické pobyty  Ano
Univerzální dárkové poukazy  Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Tato zážitková agentura má jednu z nejdelších platností poukazu v našem srovnání, a to jeden rok. Pracovní doba uživatelské podpory je dlouhá a můžete se poradit hned několika způsoby. Přes telefon, pomocí online chatovacího okénka, nebo napsat email, odpověď vám přijde poměrně brzy. Webové stránky jsou přehledné, rozdělené do několika kategorií podle typu zážitku, kraje nebo určení, pro koho je aktivita vhodná. Jediný filtr, který zde chybí na hlavní stránce, je cenová filtrace zážitků, tu ale najdete po rozkliknutí jednotlivých kategorií.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku  Ano
Délka platnosti poukazu  12 měsíců
Online chatovací podpora  Ano
Telefonní podpora  Ano
Emailová podpora  Ano
Pracovní doba podpory  7:00 - 19:00
Filtrování podle typu zážitku  Ano
Filtrování podle kraje  Ano
Filtrování podle ceny  Ne
Filtrování podle určení pro koho  Ano

Závěr

Zážitková agentura Dokonalý zážitek patří mezi menší námi srovnávané agentury, ale přesto nabízí více než 200 zážitků. Specializuje se na různá odvětví, jediné, co tu nenajdete jsou gurmánské zážitky. Agentura nabízí možnost zakoupit univerzální dárkový poukaz a pokud chcete nevhodný zážitek vyměnit, můžete tak učinit zcela zdarma. Zákaznická podpora funguje od sedmi do sedmi a to jak přes telefon a email, tak i online chatovací okénko. Webové stránky jsou přehledné a nabízí možnou filtraci podle typu zážitku, kraje i vhodnosti.

Jediné co chybí, je možné filtrování podle ceny, to umožňuje například agentura Zážitky.cz.