Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Stips.cz

Nej zážitky v Moravskoslezském kraji v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Dlouhá platnost poukazů
  • Možnost výměny zážitku zdarma
  • Certifikát Ověřeno zákazníky

Zápory

  • Nenabízí povolání na zkoušku

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Stips.cz má ve své nabídce okolo dvou set padesáti zážitků, patří tedy mezi menší agentury (září 2020). Najdete tu adrenalinové aktivity, letecké zážitky, auto a moto, sport, gurmánství i různé výlety a pobyty. Jediné, co v nabídce Stips.cz chybí, je povolání na zkoušku. Pokud se rozhodnete zakoupit zážitek z této agentury, pak máte dvě možnosti. Buďto koupit konkrétní aktivitu, nebo dárkovou kartu, kam nahrajete výběr deseti zážitků a zaplatíte pouze ten nejdražší. Obdarovaný si může vybrat jeden z nich. Kdyby ani tak s výběrem nebyl spokojený, pak je možné jej zdarma vyměnit za nějaký další a případný finanční rozdíl doplatit.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

282

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ne

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Na rozdíl od většiny zážitkových agentur, uživatelské prostředí Stips.cz působí poměrně moderně a stránky jsou přehledné. Zážitky můžete vybírat pomocí několika filtrů, kdy při vyhledávání okamžitě vidíte, kolik daný filtr nabízí zážitků. Pracovní doba zákaznické podpory je o něco kratší, než je u takových firem zvykem, a to od 10 do 18 hodin. Dotaz můžete poslat pomocí online chatovacího okénka, emailu nebo telefonem.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

185

Hodnocení na Heurece

4,9

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

10:00 - 18:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

Agentura Stips v době psaní recenze (září 2020) nasbírala necelých sto osmdesát recenzí, z toho pouze devět bylo negativních. Je také zapojená do programu Ověřeno zákazníky, což dodává recenzím na důvěryhodnosti. Pozitivní je, že na negativní recenze agentura reaguje, za posledního půl roku navíc obdržela pouze pozitivní hodnocení.

Závěr

Zážitková agentura Stips.cz nabízí více než dvě stě padesát zážitků ze všech možných odvětví, patří mezi menší agentury. Pokud vybíráte dárek pro někoho a nejste si výběrem jistí, můžete mu koupit dárkovou kartu, na níž nahrajete deset variant zážitků, zaplatíte ten nejdražší a obdarovaný se sám rozhodne, který se mu nejvíce líbí. Zakoupené poukazy pak platí dvanáct kalendářních měsíců. Nevýhodou je pak kratší pracovní doba zákaznické podpory, která je pro dostupná od 10 do 18 hodin.

Delší pracovní dobu zákaznické linky má například agentura Allegria.

Autor: | Datum: | Produkt: Stips.cz
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Stips.cz

Stips.cz