Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Stips.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii zážitkových agentur

Datum doporučení: Září 2020

  • Dlouhá platnost poukazů
  • Možnost výměny zážitku zdarma
  • Certifikát Ověřeno zákazníky
  • Nenabízí povolání na zkoušku

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Stips.cz má ve své nabídce okolo dvou set padesáti zážitků, patří tedy mezi menší agentury (září 2020). Najdete tu adrenalinové aktivity, letecké zážitky, auto a moto, sport, gurmánství i různé výlety a pobyty. Jediné, co v nabídce Stips.cz chybí, je povolání na zkoušku. Pokud se rozhodnete zakoupit zážitek z této agentury, pak máte dvě možnosti. Buďto koupit konkrétní aktivitu, nebo dárkovou kartu, kam nahrajete výběr deseti zážitků a zaplatíte pouze ten nejdražší. Obdarovaný si může vybrat jeden z nich. Kdyby ani tak s výběrem nebyl spokojený, pak je možné jej zdarma vyměnit za nějaký další a případný finanční rozdíl doplatit.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 282
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ne
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Na rozdíl od většiny zážitkových agentur, uživatelské prostředí Stips.cz působí poměrně moderně a stránky jsou přehledné. Zážitky můžete vybírat pomocí několika filtrů, kdy při vyhledávání okamžitě vidíte, kolik daný filtr nabízí zážitků. Pracovní doba zákaznické podpory je o něco kratší, než je u takových firem zvykem, a to od 10 do 18 hodin. Dotaz můžete poslat pomocí online chatovacího okénka, emailu nebo telefonem.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka Ano
Počet recenzí na Heurece 185
Hodnocení na Heurece 4,9
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 10:00 - 18:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Hodnocení zákazníků

Agentura Stips v době psaní recenze (září 2020) nasbírala necelých sto osmdesát recenzí, z toho pouze devět bylo negativních. Je také zapojená do programu Ověřeno zákazníky, což dodává recenzím na důvěryhodnosti. Pozitivní je, že na negativní recenze agentura reaguje, za posledního půl roku navíc obdržela pouze pozitivní hodnocení.

Závěr

Zážitková agentura Stips.cz nabízí více než dvě stě padesát zážitků ze všech možných odvětví, patří mezi menší agentury. Pokud vybíráte dárek pro někoho a nejste si výběrem jistí, můžete mu koupit dárkovou kartu, na níž nahrajete deset variant zážitků, zaplatíte ten nejdražší a obdarovaný se sám rozhodne, který se mu nejvíce líbí. Zakoupené poukazy pak platí dvanáct kalendářních měsíců. Nevýhodou je pak kratší pracovní doba zákaznické podpory, která je pro dostupná od 10 do 18 hodin.

Delší pracovní dobu zákaznické linky má například agentura Allegria.

Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Stips.cz

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Stips.cz

Stips.cz