Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Esennce.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Březen 2019

  • Jedna z nejdéle fungujících agentur
  • Nelze vyměnit zdarma nevhodný zážitek
  • Platnost poukazu vždy do konce kalendářního roku

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Essence.cz nabízí přes čtyři sta padesát zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury (září 2019). Ve své nabídce má všechny možné aktivity jako jsou letecké a adrenalinové zážitky, gurmánské degustace, romantické a zážitkové pobyty nebo třeba povolání na zkoušku, kdy se na den můžete stát kýmkoliv. Pokud nevíte, kterým zážitkem obdarovat svého blízkého, pak se nabízí varianta univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční hodnotě.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 429
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Hlavní nevýhodou zážitkové agentury Esennce.cz je, že výměna dárkového poukazu je zdarma pouze 14 dní od zakoupení a dále musíte zaplatit poplatek 500 korun. Zakoupený poukaz platí do konce kalendářního roku a to bez rozdílu, kdy ho zaplatíte. S tím by mohl být problém především pokud ho budete kupovat na podzim nebo v zimě. Zákaznická podpora je dostupná pouze přes telefon nebo email a to v klasické pracovní době od osmi hodin ráno do půl páté odpoledne. Webové stránky jsou poměrně přehledné a vyhledávání usnadňují filtry.

Parametr Tento produkt
Bezplatná výměna zážitku Ne
Délka platnosti poukazu Do konce kalendářního roku
Online chatovací podpora Ne
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 8:00 - 16:30
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Závěr

Zážitková agentura Essence.cz má ve své nabídce okolo 400 zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury. Hlavní nevýhodou je možnost výměny zdarma pouze prvních čtrnácti dnů a potom je tato služba dostupná pouze za 500 Kč. Další nevýhodou je pak platnost poukazů do konce kalendářního roku a to bez ohledu na to, kdy zážitek kupujete. Web je ale poměrně přehledný a výběr zážitků vám usnadní nabízené filtry.

Pokud chcete koupit zážitek u nějaké agentury, která nabízí výměnu zážitku zdarma, pak se podívejte třeba na Zážitky.cz.