Recenze a porovnání zážitkové agentury Esennce.cz | Arecenze.cz
Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Esennce.cz

Nejvíce recenzovaná agentura v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Výměna zážitku zdarma
  • Certifikát Ověřeno zákazníky
  • Velký výběr zážitků

Zápory

  • Kratší pracovní doba podpory

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Essence.cz nabízí přes čtyři sta padesát zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury (září 2020). Ve své nabídce má všechny možné aktivity jako jsou letecké a adrenalinové zážitky, gurmánské degustace, romantické a zážitkové pobyty nebo třeba povolání na zkoušku, kdy se na den můžete stát kýmkoliv. Pokud nevíte, kterým zážitkem obdarovat svého blízkého, pak se nabízí varianta univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční hodnotě.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

407

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Výhodou zážitkové agentury Esennce.cz je, že výměna dárkového poukazu je zdarma. Zakoupený poukaz má platnost 12 měsíců, tomu se nedá nic vytknout, málokterá agentura nabízí delší platnost. Zákaznická podpora je dostupná přes telefon, email nebo i přes chat, a to v klasické pracovní době od osmi hodin ráno do půl páté odpoledne. Webové stránky jsou poměrně přehledné a vyhledávání usnadňují filtry.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

4 402

Hodnocení na Heurece

4,8

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

12 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

8:00 - 16:30

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ano

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

Na portálu Heureka patří Essence k nejčastěji hodnoceným agenturám a v době psaní recenze nasbírala už více než čtyři tisíce hodnocení od zákazníků. Zároveň má tato agentura certifikát Ověřeno zákazníky, který zaručuje, že recenze pocházejí od reálných zákazníků a ne například od konkurence. Velmi dobrou zprávou je, že z několika tisíc recenzí je jen cca 50 negativních, což je vynikající poměr a agentura se tak právem pyšní hodnocením 4,8 z 5. Na negativní recenze bohužel agentura nereaguje, naposledy ale získala špatnou recenzi cca před rokem.

Závěr

Zážitková agentura Essence.cz má ve své nabídce okolo 400 zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury. Platnost poukazů je rok, což je více než dostačující, v případě nevhodně vybraného zážitku můžete poukaz vyměnit zdarma. Web je poměrně přehledný a výběr zážitků vám usnadní nabízené filtry. Oceňujeme také online chat, jako menší nevýhodu můžeme zmínit snad jen kratší pracovní dobu telefonické podpory.

Autor: | Datum: | Produkt: Esennce.cz
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Esennce.cz

Esennce.cz