Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Esennce.cz

Doporučujeme Při nákupu v kategorii zážitkových agentur

Datum doporučení: Září 2020

  • Výměna zážitku zdarma
  • Certifikát Ověřeno zákazníky
  • Velký výběr zážitků
  • Kratší pracovní doba podpory

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Essence.cz nabízí přes čtyři sta padesát zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury (září 2020). Ve své nabídce má všechny možné aktivity jako jsou letecké a adrenalinové zážitky, gurmánské degustace, romantické a zážitkové pobyty nebo třeba povolání na zkoušku, kdy se na den můžete stát kýmkoliv. Pokud nevíte, kterým zážitkem obdarovat svého blízkého, pak se nabízí varianta univerzálního dárkového poukazu ve zvolené finanční hodnotě.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 407
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Výhodou zážitkové agentury Esennce.cz je, že výměna dárkového poukazu je zdarma. Zakoupený poukaz má platnost 12 měsíců, tomu se nedá nic vytknout, málokterá agentura nabízí delší platnost. Zákaznická podpora je dostupná přes telefon, email nebo i přes chat, a to v klasické pracovní době od osmi hodin ráno do půl páté odpoledne. Webové stránky jsou poměrně přehledné a vyhledávání usnadňují filtry.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka Ano
Počet recenzí na Heurece 4 402
Hodnocení na Heurece 4,8
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 12 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 8:00 - 16:30
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ano
Filtrování podle určení pro koho Ano

Hodnocení zákazníků

Na portálu Heureka patří Essence k nejčastěji hodnoceným agenturám a v době psaní recenze nasbírala už více než čtyři tisíce hodnocení od zákazníků. Zároveň má tato agentura certifikát Ověřeno zákazníky, který zaručuje, že recenze pocházejí od reálných zákazníků a ne například od konkurence. Velmi dobrou zprávou je, že z několika tisíc recenzí je jen cca 50 negativních, což je vynikající poměr a agentura se tak právem pyšní hodnocením 4,8 z 5. Na negativní recenze bohužel agentura nereaguje, naposledy ale získala špatnou recenzi cca před rokem.

Závěr

Zážitková agentura Essence.cz má ve své nabídce okolo 400 zážitků a řadí se tak mezi větší srovnávané agentury. Platnost poukazů je rok, což je více než dostačující, v případě nevhodně vybraného zážitku můžete poukaz vyměnit zdarma. Web je poměrně přehledný a výběr zážitků vám usnadní nabízené filtry. Oceňujeme také online chat, jako menší nevýhodu můžeme zmínit snad jen kratší pracovní dobu telefonické podpory.

Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Esennce.cz

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Esennce.cz

Esennce.cz