Recenze a srovnání Black&Decker CS3652LKA

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Aku šroubováky nad 1000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

Klady:

Kvalita ve všech ohledech

Zápory:

Dlouhá doba nabíjení

1 400 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Black&Decker CS3652LKA je aku šroubovák vybavený baterií o kapacitě 1500 mAh, což je poměrně běžná hodnota a pohodlně postačí k delšímu provozu bez neustálého nutného dobíjení. Napětí tohoto akumulátoru pak přináší hodnotu 3,6 V, která také předurčuje šroubovák k bezproblémovému využití pro všechny běžné úkony.

Parametr Tento produkt
Výrobce Black&Decker
Napětí akumulátoru (V) 3,6
Kapacita akumulátoru (mAh) 1 500
Doba nabíjení (h) 15

Hodnocení vrtání

Kvalita každého šroubováku a možnosti jeho využití jsou do značné míry ovlivněny také hmotností a vybaveností funkcemi. Celková váha včetně akumulátoru činí u Black&Decker CS3652LKA 350 gramů. To je hodnota, kterou lze považovat za bezproblémovou a manipulace je navíc u tohoto nářadí ulehčena také ergonomicky tvarovanou rukojetí. Bonusem je pak také světlo, které usnadňuje práci na tmavých místech.

Parametr Tento produkt
Osvětlení Ano
Zpětný chod Ano
Hmotnost (g) 350

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé tohoto šroubováku jako hlavní výhodu spatřují velkou sílu ke šroubování, kterou je schopný vyvinout. Naopak za slabinu uživatelé považují poněkud delší dobu nabíjení akumulátorů, která není u podobných zařízení úplně obvyklá.

Naše hodnocení a závěr

Aku šroubovák Black&Decker CS3652LKA je všeobecně velmi kvalitním a všestranným pomocníkem vhodným pro běžné domácí využití. Jeho hlavní doménou je síla a kvalita jednotlivých komponent. Relativním problémem pak může být dlouhá doba jeho nabíjení, která je poněkud nepraktická.

Další recenze

Kompletní porovnání