Recenze a srovnání Compass C-LION 3.6V

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Aku šroubováky do 1000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nízká cena
  • Dělší doba nabíjení
700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Aku šroubovák Compass C-LION 3.6V je vybaven baterií s kapacitou 1300 mAh. To je průměrná a naprosto dostačující hodnota i pro delší práci bez neustálého nutného dobíjení. V kombinaci s výkonem 3,6 V, který znamená velmi slušnou sílu, která je k nalezení i u šroubováků té nejvyšší kvality, lze konstatovat, že baterie tohoto šroubováku plně dostačuje pro běžné domácí použití. To se pak odráží také v době nutné k plnému nabití akumulátoru, která činí pět hodin. Tato hodnota není sice nikterak oslnivá, ale pořád se jedná o čas, který by měl být pro většinu domácích kutilů přijatelný.

Parametr Tento produkt
Výrobce Compass
Napětí akumulátoru (V) 3,6
Kapacita akumulátoru (mAh) 1 300
Doba nabíjení (h) 5

Hodnocení vrtání

Kvalita šroubováku je kromě parametrů týkajících se síly a baterie determinována také možnostmi manipulace a vybaveností funkcemi. Hmotnost šroubováku Compass C-LION 3.6V se zastavila na hodnotě 800 gramů, což je číslo, které je bohužel na poměry šroubováků velmi vysoké a při delším držení by manipulace s nářadím mohla být pro méně zdatné jedince obtížná. Naštěstí šroubováku nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť, která držení, alespoň částečně usnadňuje. Stejně tak vám šroubovák nabídne osvětlovací mechanismus, který usnadní práci ve tmavých prostorech.

Parametr Tento produkt
Osvětlení Ano
Zpětný chod Ano
Hmotnost (g) 800

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení uživatelé šroubováku Compass C-LION 3.6V si nejčastěji chválí praktické rozměry a sílu šroubování. Naopak jako slabinu uživatelé spatřují vyšší hmotnost, která při dlouhém držení a složitějších úkonech dělá problémy.

Naše hodnocení a závěr

Aku šroubovák Compass C-LION 3.6V se řadí svými parametry mezi špičkové nářadí. Při zachování příznivé ceny vám nabídne nadprůměrné parametry, které by měly průměrně náročného kutila bez problému uspokojit. Šroubovák výrazně nezaostává v žádném ohledu a stává se tak velmi univerzálním pomocníkem v nejedné domácnosti.

Recenze Compass C-LION 3.6V

Compass C-LION 3.6V

700 Kč Orientační cena