Recenze a srovnání BOSCH IXO V Full

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Aku šroubováky nad 1000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

  • Všeobecně vysoká kvalita
  • Vyšší cena
1 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Aku šroubovák BOSCH IXO V Full je vybaven baterií s kapacitou 1500 mAh, což je hodnota, která pohodlně postačí pro delší provoz bez neustálého nutného dobíjení. Z pohledu napětí akumulátoru, které velmi podstatným způsobem ovlivňuje celkový výkon nástroje si vede šroubovák také dobře a hodnota 3,6 V nabízí hodnotu naprosto dostačující pro běžné využití. I přes to si navíc uchovává BOSCH IXO V Full poměrně dobrý poměr doby nabíjení ku výkonu a plné nabití by mělo zabrat pouze tři hodiny.

Parametr Tento produkt
Výrobce Bosch
Napětí akumulátoru (V) 3,6
Kapacita akumulátoru (mAh) 1 500
Doba nabíjení (h) 3

Hodnocení vrtání

Kromě údajů ohledně baterie je kvalita vrtání určována u aku šroubováků také možností manipulace a vybaveností funkcemi. Šroubovák BOSCH IXO V Full si vede v obou těchto ohledech na výbornou. Jeho hmotnost totiž činí pouze 300 gramů, což je vzhledem k jeho celkovému vybavení a výkonu velmi slušná hodnota. Co se týče funkcí, nabídne vám BOSCH IXO V Full jak zpětný chod, který umožní vytáčení šroubů na obě strany a také osvětlení, které může v některých případech pomoci při šroubování na tmavých místech.

Parametr Tento produkt
Osvětlení Ano
Zpětný chod Ano
Hmotnost (g) 300

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé považuji za hlavní silné stránky šroubováku především velmi dobrou ergonomii, která v kombinaci s přívětivou hmotností znamená velmi pohodlnou manipulaci. Za slabinu pak lze podle uživatelů považovat snad jen vyšší cenu, která však zcela odpovídá kvalitám šroubováku.

Naše hodnocení a závěr

Celkově lze konstatovat, že aku šroubovák BOSCH IXO V Full se řadí mezi naprosto špičku těchto zařízení na trhu. Nabízí nadprůměrné parametry ve všech ohledech a je vhodný pro uživatele, kteří hledají využití pro nejnáročnější úkony.

1 700 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze BOSCH IXO V Full

BOSCH IXO V Full

1 700 Kč Orientační cena