Recenze G21 C&W 45 l

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Autochladničky

Datum doporučení: Leden 2018

Klady:

Velký objem

Zápory:

Vyšší hmotnost

3 600 Kč
orientační cena

Základní údaje a rozměry

​Autochladnička G21 C&W 45 l přináší svým uživatelům objem chladícího prostoru, jak již samotný název napovídá velmi slušnou hodnotu 45 l. To se promítá do velmi slušných možností k uložení velkého množství potravin nebo nápojů. Do autochladničky by se bez problému mělo vejít například 33 PET láhví o objemu 0,5 l nebo celá pivní přepravka. Bohužel s tímto velkým úložným prostorem je spojená i poměrně vysoká hmotnost, která dosahuje 9 kg, což je váha, který by méně zdatným jedincům mohla nadělat při častých přesunech problémy. Co se týče rozměrů tak chladnička naopak příliš nevybočuje ze standardů obdobně vybavených zařízení i přes svůj objem zůstává poměrně kompaktní. Délka kabelu se pak zastavila na hodnotě 1,5 m, která znamená zhruba průměrné možnosti manipulace během zapojení do elektrického napájení.

Parametr Tento produkt
Výrobce G21
Hmotnost (kg)  9
Objem (l)  45
Délka kabelu (m)  1,5
Výška (cm) 46
Šířka (cm) 40
Hloubka (cm) 57

Výkon a energetické údaje

Ačkoliv výrobce neudává na energetickém štítku informace týkající se energetické účinnosti, nejdůležitějším parametrem determinujícím výkon je především chladící účinek, který determinuje schopnost chladničky snížit okolní teplotu ve které je provozována. U G21 C&W 45 l se tato hodnota rovná hladině zhruba 20 °C, což znamená, že můžete počítat s ochlazením uvnitř chladničky právě o dvacet stupňů v porovnání s okolní teplotou, což je velmi nadprůměrná hodnota stačící pro všechny uživatele s běžnými požadavky. Příkon eviduje hodnotu 65 W a ani spotřeba elektrické energie by tak v poměru k vysokému chladícímu účinku neměla být nikterak extrémně vysoká, ačkoliv ji není možné přímo určit z důvodu chybějících údajů z energetického štítku.

Parametr Tento produkt
Chladící účinek (°C)  20
Ohřev  Ano
Maximální teplota ohřevu (°C)  55
Příkon (W)  65
Hlučnost (dB) Neuvedeno
Spotřeba (kWh/rok)  Neuvedeno
Energetická třída  Neuvedeno

Hodnocení dalších uživatelů

Jako nejčastější silnou stránku zmiňují uživatelé především velmi dobré chladící vlastnosti, které znamenají vysokou účinnost a schopnost i během krátkého času velmi efektivně ochladit obsah chladničky a také celkově kvalitní provedení konstrukce. Naopak za slabinu považují menší kompaktnost zařízení způsobenou větší hmotností a kratším přívodním kabelem.

Závěr

Autochladnička G21 C&W 45 l nabízí ten největší komfort, který je na trhu s těmito zařízeními dostupný. Díky špičkovým parametrům a velkému obsahu chladicího prostoru je sice poněkud těžší a předpoklady k častým přesunům jsou u ní horší, ale jinak by ve všech ohledech měla splnit požadavky i velmi náročných majitelů.

Další recenze

Kompletní porovnání