Recenze Guzzanti GZ 24A – 24L

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Autochladničky

Datum doporučení: Leden 2018

  • Vysoký chladící účinek při zachování nízké ceny
  • Vyšší spotřeba
1 600 Kč Orientační cena

Základní údaje a rozměry

Autochladnička Guzzanti GZ 24A – 24L nabízí svým uživatelům objem 24 l. Ačkoliv se jedná spíše o průměrnou hodnotu, vzhledem k relativně nízké ceně ji lze považovat za velmi slušnou a naprosto dostačující pro běžné využívaní. Chladnička navíc zachovává i přes tento objem relativně přijatelnou hmotnost, která skýtá 5,1 kg a nabízí tak poměrně dobré možnosti manipulace. Rozměrově pak tento chladící box nijak výrazně nevybočuje ze standardů zařízení s podobnými objemy. Přijatelný komfort nabízí také dvoumetrový napájecí kabel, který znamená dobré možnosti manipulace a příležitost k častým přesunům.

Parametr Tento produkt
Výrobce Guzzanti
Hmotnost (kg) 5,1
Objem (l) 24
Délka kabelu (m) 2
Výška (cm) 43,2
Šířka (cm) 37,5
Hloubka (cm) 27,5

Výkon a energetické údaje

Příkon autochladničky Guzzanti GZ 24A – 24L přináší hodnotu 53 W. Ta se promítá do chladícího účinku 20 °C, který vyjadřuje, že chladnička je schopná ochladit běžnou teplotu prostoru ve kterém se nachází právě o dvacet stupňů. Tyto velmi slušné parametry se bohužel odráží v relativně vysoké spotřebě elektrické energie. Ta činí při ročním provozu dle energetického štítku 133,3 kWh. Při započtení průměrných výdajů na jednu kWh (v České republice zhruba 4 Kč/ kWh), tak poměrně snadno dojdete k částce, kterou vás provoz bude stát. Tato spotřeba znamená zařazení chladničky do energetické třídy A. Hlučnost zařízení je deklarována výrobcem na hladině 38 dB, což je hodnota hluku rovnající se zhruba velmi tichému šepotu, a proto by vás neměl chod výrazně omezit. Chladničce navíc nechybí ani funkce ohřevu, která umožnuje udržet požadovanou teplotu nebo dokonce ohřát potraviny uvnitř boxu.

Parametr Tento produkt
Chladící účinek (°C) 20
Ohřev Ano
Maximální teplota ohřevu (°C) 55
Příkon (W) 53
Hlučnost (dB) 38
Spotřeba (kWh/rok) 133,3
Energetická třída A

Hodnocení dalších uživatelů

Nejčastěji spokojení uživatelé chválí relativně vysoký objem, při zachování kompaktních rozměrů a poměrně nízké hmotnosti. Silnou stránku vidí pak také v poměrně ojedinělé funkci ohřevu. Naopak jako jedinou slabinu spatřují uživatelé vyšší spotřebu deklarovanou i energetickým štítkem.

Závěr

Tato autochladnička vám za velmi slušnou cenu nabídne nadprůměrné parametry, které pro základní využití bez problému postačí všem méně náročným uživatelům. Za její relativní slabinu lze sice považovat vyšší spotřebu energie, ale celkově nabízí nadprůměrné parametry téměř ve všech ohledech a jedná se tak o velmi dobrou volbu, pokud hledáte levnou autochladničku.

1 600 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Guzzanti GZ 24A – 24L

Guzzanti GZ 24A – 24L

1 600 Kč Orientační cena