Menu

Recenze Indel B TB31A

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Autochladničky

Datum doporučení: Duben 2019

  • Vnitřní osvětení
  • Velký rozsah teplot
  • ECO mód
  • Vyšší hmotnost
  • Chybí madla
  • Displej na zadní straně
12 000 Kč Orientační cena

Základní údaje a rozměry

Kompresorová autochladnička Indel B TB31A nabízí možnost skladování poměrně velkého množství potravin. Její objem je 30 l. Od toho se odvíjí i její vyšší hmotnost, která je 30 kg v prázdném stavu. Pokud plánujete lednici často přenášet, je dobré s touto hmotností počítat. Přenášení usnadňují praktická madla na bocích boxu. Délka kabelu do auta je 1,5 metru, kabel do klasické zásuvky je o půl metru delší. Výška lednice je 58,5 cm, vnitřní prostor je ale menší a proto se do lednice vejdou lahve menší než 1,5 litru.

Parametr Tento produkt
Výrobce Indel B
Hmotnost (kg) 15,2
Objem (l) 30
Délka kabelu (m) 1,5
Výška (cm) 58,5
Šířka (cm) 35
Hloubka (cm) 38

Výkon a energetické údaje

Kompresorové lednice na rozdíl od termoelektrických variant nedisponují funkcí ohřevu. Umí pouze chladit, a to vždy na určenou teplotu. V případě tohoto modelu je rozsah teplot, které lze nastavit, opravdu široký, od -30 do +10 °C. S klidem tak můžete například převážet mražené potraviny, nebo vyrobit led. Hlučnost lednice při provozu je 44 dB, což odpovídá asi hlasitosti tlumeného hovoru. Lednice by vás tedy neměla nějak zásadně vyrušovat. Roční spotřeba elektrické energie je 103 kWh, což odpovídá asi 1 Kč denně (při ceně 4 Kč za kWh). Přístroj se řadí do energetické třídy A+, stejně jako většina autochladniček.

Parametr Tento produkt
Ohřev Ne
Minimální teplota (°C) -30
Maximální teplota (°C) 10
Příkon (W) 45
Hlučnost (dB) 44
Spotřeba (kWh/rok) 103
Energetická třída A+

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé kompresorových ledniček si obecně pochvalují výkonné chlazení a mražení, nespokojení zpravidla bývají s hmotností a cenou. tohoto modelu byla v pozitivním tónu zmíněna ještě nízká hlučnost a jednoduché nastavení podpěťové ochrany autobaterie. Pozornosti neunikla ani nízká spotřeba. Negativních reakcí se ovšem dočkala absence madel, protože lednice se bez nich hůř přenáší.

Závěr

Indel B TB31A je kompresorová autochladnička s objemem 30 litrů, která nabízí dostatek prostoru na potraviny i pro větší počet osob. I přes vyšší váhu se s ní dobře manipuluje díky bočním madlům. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části, přičemž v té menší je vždy o pár stupňů tepleji, než v té větší. Abyste měli přehled o uložených potravinách, je vnitřní prostor osvětlený LED světýlkem. Lednici je možné provozovat jak v autě, tak zapojenou do klasické zásuvky, využívat ji tedy můžete například na chatě, v kempu, ale i v autě nebo kamionu.

Jestliže cestujete spíše sami nebo ve dvojici a hledáte menší a přenosnější lednici, doporučujeme Waeco CoolFreeze CDF-11.

12 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Indel B TB31A

Indel B TB31A

12 000 Kč Orientační cena