Menu

Recenze Compass 25L BLUE 220/12V LED

72,5 % Celkové hodnocení

Lehká a levná v kategorii Termoelektrické autochladničky

Klady

  • Nízká hmotnost
  • Nižší spotřeba
  • Dostupná cena

Zápory

  • Tenké stěny
  • Rychle ztrácí chladnost
  • Údajně hlučnější
2 200 Kč Orientační cena

Základní údaje a rozměry

Autochladnička Compass 25L BLUE 220/12V LED nabízí objem 25 litrů, což je zhruba průměrná hodnota. Bohatě postačí méně náročným jedincům, například párům či rodinám na kratší dobu. Hmotnost 4,1 kilogramu umožňuje pohodlí při přenášení. Pokud ji však zcela naplníte, jistě se brzy pronese. Délka kabelu dosahující 1,8 metru zajistí, že budete moci chladničku v autě umístit i do kufru, aniž byste měli problém s napájením. Chladnička je orientována na výšku. Její hloubka dosahuje pouze 25 cm, díky tomu ji lze umístit i do menších prostor, například za sedačku auta.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Compass

Objem (l)

25

Hmotnost (kg)

4,1

Výška (cm)

43

Šířka (cm)

38

Hloubka (cm)

25

Délka kabelu (m)

1,8

Výkon a energetické údaje

Co se týká příkonu, je na úrovni 48 W, lednice tedy nespotřebuje příliš mnoho energie. Zachovává si přitom slušné schopnosti chlazení. Teplotu dokáže snížit až o 17 °C vzhledem v okolní teplotě. Můžete se spolehnout, že vaše jídlo zůstane v bezpečné teplotě i při teplotě přes 20 °C. Výhodou je schopnost této chladničky také ohřívat vnitřní prostor. V teple tak můžete udržovat například oběd, teplý čaj či dětskou výživu. Teplota, na kterou je chladnička schopná prostor vyhřát, dosahuje 60 °C.

Parametr Tento produkt
Chladicí účinek (°C)

17

Ohřev

Ano

Maximální teplota ohřevu (°C)

60

Minimální teplota (°C)

Nerelevantní

Maximální teplota (°C)

Nerelevantní

Příkon (W)

48

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci ve webových recenzích chválí rychlé chlazení a možnost napájet jak ze zapalování v autě, tak ze zásuvky. Jako pozitivum označují také poměrně nízkou cenu. Nevýhodou je podle nich rychlé ohřátí vnitřního prostoru po vypojení lednice ze zásuvky.

Závěr

Autochladnička Compass 25L BLUE 220/12V LED je ideální volbou pro všechny, kdo hledají dobré vlastnosti za přijatelnou cenu. Zejména pro ty, kdo nemají takové nároky na objem. Velkou výhodou tohoto modelu je možnost chlazení i ohřevu. Můžete tedy uchovávat jak studené, tak teplé potraviny. Lednice si i přes poměrně nízkou pořizovací cenu udržuje dobré chladicí vlastnosti, po vypojení však nižší teplotu dlouho neudrží. Pokud sháníte termoelektrickou autochladničku s větším objemem a nevadí vám vyšší hmotnost, doporučujeme chladničku G21 C&W 45 l.

2 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Compass 25L BLUE 220/12V LED | Hodnocení: 72,5 %
Dana Široká
Redaktorka
Dana ráda vyráží na výlety autem a má za sebou i cesty karavanem. Na těchto cestách pochopila, jak je důležitá autochladnička, a seznámila se nejen s jejími přínosy, ale i s problémy, které mohou nastat v důsledku nesprávného používání. Své zkušenosti zúročuje na této stránce s autochladničkami, kde vám představí základní typy, doporučí, na jaké parametry klást při výběru největší důraz, a představí nejpraktičtější příslušenství.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Compass 25L BLUE 220/12V LED

Compass 25L BLUE 220/12V LED

2 200 Kč Orientační cena