Menu

Recenze Compass 25L BLUE 220/12V LED

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Autochladničky

Datum doporučení: Listopad 2018

  • Chladí i ohřívá
  • Žádné výrazné nedostatky
2 000 Kč Orientační cena

Základní údaje a rozměry

Autochladnička Compass 25L BLUE 220/12V LED nabízí objem 25 litrů, což je zhruba průměrná hodnota. Bohatě postačí méně náročným jedincům, například párům či rodinám na kratší dobu. Hmotnost 4,1 kilogramu umožňuje pohodlí při přenášení. Pokud ji však zcela naplníte, jistě se brzy pronese. Délka kabelu dosahující 1,8 metru zajistí, že budete moci chladničku v autě umístit i do kufru, aniž byste měli problém s napájením. Chladnička je orientována na výšku. Její hloubka dosahuje pouze 25 cm, díky tomu ji lze umístit i do menších prostor, například za sedačku auta.

Parametr Tento produkt
Výrobce Compass
Hmotnost (kg) 4,1
Objem (l) 25
Délka kabelu (m) 1,8
Výška (cm) 43
Šířka (cm) 38
Hloubka (cm) 25

Výkon a energetické údaje

Co se týká příkonu, je na úrovni 48 W, lednice tedy nespotřebuje příliš mnoho energie. Zachovává si přitom slušné schopnosti chlazení. Teplotu dokáže snížit až o 17 °C vzhledem v okolní teplotě. Můžete se spolehnout, že vaše jídlo zůstane v bezpečné teplotě i při teplotě přes 20 °C. Výhodou je schopnost této chladničky také ohřívat vnitřní prostor. V teple tak můžete udržovat například oběd, teplý čaj či dětskou výživu. Teplota, na kterou je chladnička schopná prostor vyhřát, dosahuje 60 °C.

Parametr Tento produkt
Chladicí účinek (°C) 17
Ohřev Ano
Maximální teplota ohřevu (°C) 60
Příkon (W) 48
Hlučnost (dB) Neuvedeno
Spotřeba (kWh/rok) Neuvedeno
Energetická třída Neuvedeno

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci ve webových recenzích chválí rychlé chlazení a možnost napájet jak ze zapalování v autě, tak ze zásuvky. Jako pozitivum označují také poměrně nízkou cenu. Nevýhodou je podle nich rychlé ohřátí vnitřního prostoru po vypojení lednice ze zásuvky.

Závěr

Autochladnička Compass 25L BLUE 220/12V LED je ideální volbou pro všechny, kdo hledají dobré vlastnosti za přijatelnou cenu. Zejména pro ty, kdo nemají takové nároky na objem. Velkou výhodou tohoto modelu je možnost chlazení i ohřevu. Můžete tedy uchovávat jak studené, tak teplé potraviny. Lednice si i přes poměrně nízkou pořizovací cenu udržuje dobré chladicí vlastnosti. Pokud však shánítetermoelektrickou autochladničku s větším objemem a nevadí vám vyšší hmotnost, doporučujeme chladničku G21 C&W 45 l.

2 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Compass 25L BLUE 220/12V LED

Compass 25L BLUE 220/12V LED

2 000 Kč Orientační cena