Menu

21. března se otevře exkluzivní svět Horizon Forbidden West počítačům a rozhodně je o co stát!

21. března se otevře exkluzivní svět Horizon Forbidden West počítačům a rozhodně je o co stát!

Fanoušci her po celém světě netrpělivě čekají, protože již za pár hodin, přesně 21. března v 16:00 našeho času se na PC objeví jedna z nejočekávanějších her poslední doby. Nejde o nic menšího než titul Horizon Forbidden West. Tato hra, byla původně exkluzivní pro konzoli PlayStation, ovšem nyní se přesouvá na další platformu, aby oslovila ještě širší herní komunitu.

Pokračování, které dokázalo předčít první díl

Horizon Forbidden West, za kterým stojí vývojářské studio Guerrilla Games, představuje druhý díl v této velmi úspěšné a oblíbené sérii. Příběh se odehrává v postapokalyptickém světě, který je nyní pokryt divokou a nebezpečnou přírodou. Ocitnete se v kůži odvážné hlavní hrdinky Aloy, s níž budete prozkoumávat rozlehlý otevřený svět, bojovat s nebezpečnými robotickými stroji a pokusíte se odhalit tajemství minulosti.

O hladký chod na PC je postaráno

V Guerrilla Games věnovali zvláštní pozornost optimalizaci hry pro PC, aby zajistila plynulý a příjemný zážitek pro hráče na této platformě a předešli tak chybám, které se v minulosti již u podobných přesunů z konzolí udály. Kombinace vynikající grafiky, poutavého příběhu a akčního herního zážitku dělá z Horizon  Forbidden West herní titul, který si zaslouží pozornost každého dobrého hráče.

Známe také hardwarové nároky, které bude hra mít

Než si hru pořídíte do vaší herní knihovny, doporučujeme si zkontrolovat, zda vám plynule poběží. Jelikož se jedná o poměrně graficky náročnou hru s otevřeným světem, počítejte s tím, že si nevystačíte jen tak s nějakým starým železem. Níže pro vás máme přehlednou tabulku, kde zjistíte vše potřebné.

Zdroj: Reddit

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.