Menu

‚‚Raději bych spal ve vězení!‘‘ 3 nejhůře hodnocené hotely světa

‚‚Raději bych spal ve vězení!‘‘ 3 nejhůře hodnocené hotely světa

* Screenshoty jsou převzaty z portálu Tripadvisor.com

Asi jako každý cestovatel a turista byste se pravděpodobně dívali po nejlépe hodnocených hotelech. Ty ovšem mohou být poněkud drahé. Pokud ale rádi cestujete low cost, na hodnocení se asi dívat nebudete. Pro ty z vás, kterým hodnocení jedna hvězdička nevadí, jsme připravili 3 nejhůře hodnocené hotely na světě. Troufnuli byste si sem?

Birmingham Best Inn Hotel

Od 1 100 Kč Cena za noc

* Zdroj: Tripadvisor (Screenshot)

Birmingham Best Inn Hotel se nachází ve městě West Bromwich, které leží kousek od Birminghamu v Anglii. Žije zde zhruba 75 tisíc obyvatel, takže tu najdete nejspíše více hotelů, přesto se někteří odvážlivci rozhodli ubytovat právě v Best Inn. Tento hotel na portálu Tripadvisor hodnotilo 447 uživatelů, přičemž získal pouhé 1,5 hvězdičky.

Lidé tento hotel hodnotí jako nechutný, nepohodlný a nebezpečný. Dále zmiňují, že pokoj zapáchal, měl díry ve zdi, ze zdí visely dráty a několikrát se během noci spustil alarm. Mezi recenzemi také najdete, že netekla teplá voda, v pokoji nebyly ručníky a okna byla rozbitá. Někteří také uvádí, že by raději spali v parku než v tomto hotelu.

I přes tyto strašlivé recenze jsme našli nějaké pozitivní. Recenzenti si chválili rustikální dekorace, příznivou cenu, prostorný pokoj a přátelský personál. Všechny tyhle recenze byly ovšem napsané před rokem 2016, takže je možné, že v té době ještě tak hrozný nebyl.


Corbigoe Hotel

Od 1 290 Kč Cena na noc

* Zdroj: Tripadvisor (Screenshot)

Corbigoe Hotel je jednohvězdičkový hotel, který najdete v Londýně ve čtvrti Westminster. Z 672 hodnocení získal na portálu Tripadvisor pouhou hvězdičku a půl. Uživatelé jej hodnotí negativně především kvůli nepřátelskému personálu, nefunkčnosti televize, absenci teplé vody i topení. Někteří zase uvádějí, že byl pokoj špinavý a nechutný nebo že našli na matraci krev.

Další recenzenti zase našli na pokoji plíseň. Stěžovali si i na to, že v pokoji nebylo okno, byl tam zápach a prach. Také zmínili, že by raději spali ve vězení než v tomto hotelu. Našli se ovšem i pozitivní komentáře, které zmiňovali, že lokalita byla skvělá, personál byl přátelský nebo že pokoj byl prostorný.


Aldrich Hotel

Od 1 500 Kč Cena za noc

* Zdroj: Tripadvisor (Screenshot)

Aldrich Hotel je dvouhvězdičkový hotel, jenž najdete v San Franciscu. Na portálu Tripadvisor získal 1,5 hvězdičky, přičemž jej hodnotilo 41 uživatelů. Negativní recenze se shodují, že v pokoji jsou štěnice a že se hotel nachází v nebezpečné čtvrti, kde všude kolem jsou bezdomovci, narkomani, prostitutky a opilí lidé. Také zmiňují, že pokoj nebyl čistý, zapáchal a byl zaprášený. Na pokoji prý chyběla i káva nebo čaj.

Najdete ovšem i pozitivní recenze, které uvádějí nízkou cenu, rychlý check-in, čistou koupelnu či přátelský personál. Většinou jde ovšem o starší recenze z roku 2017, je tedy možné, že se hotel od té doby zhoršil.


Do nejhůře hodnocených hotelů by se vám hodit:

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.