Menu

3 WoodWick svíčky na únor 2024, které vám pomohou zapomenout na zimu

3 WoodWick svíčky na únor 2024, které vám pomohou zapomenout na zimu

I když jaro zatím není na dosah, do svého domova si ho můžete přinést alespoň pomocí svíček. Myslel na to i výrobce WoodWick, který mezi novinky zařadil svíčku k přivítání jara. Pojďme se podívat, jaké tři WoodWick svíčky vám pomohou zapomenout na zimu.

Svíčku Manuka Nectar pro milovníky broskví

Jednou z novinek výrobce WoodWick je svíčka s názvem Manuka Nectar, v jejímž srdci najdeme vůni broskví, manga, medu, jasmínu a růže. V základu se můžeme těšit na tonkové boby, balzám a vanilku. Hlavou svíčky je pak citron, pomeranč a zázvor. Svíčka vám kromě vůně připomene jaro i díky své lososové barvě, kterou mají například květy Gerbery.

Trilogy Blooming Orchard vás omámí třemi vůněmi

Trilogy je typ svíček, jenž je tvořen z třech různých vůní. Ze začátku proto ucítíte jinou vůni, než když bude svíčka dohořívat. Pro vás jsme vybrali vůni Blooming Orchard, která v sobě skrývá vůně Yuzu Blooms, Melon & Pink Quartz a Magnolia. Prvně tak ucítíte květinovou vůni, kterou bude následovat sladší vůně ovoce. Nakonec vás čeká magnólie, která se ve svíčce nachází nejvíce (pozn. při koupi svíčky typu ‚‚loď‘‘ mají všechny vůně stejný podíl).

Solar Ylang: květinová vůně s prvky dřeva

Květinovou vůni Solar Ylang tvoří v základu santalové dřevo, tonkové boby, pižmo a pryskyřice benzoe. Jako první však ucítíte vodní a mořské tóny, kardamon a heliotop. V samotném srdci pak najdete jasmín, bílé květiny, tuberózu, ylang-ylang neboli kanangu vonnou a labdanum. Všechny svíčky si můžete vybrat jak ve velké, střední a malé váze, tak i v typu ‚‚loď‘‘.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.