Menu

30% sleva na AirBike? Dostaňte se na léto do formy

30% sleva na AirBike? Dostaňte se na léto do formy

AirBike Stormred Giant je domácí fitness zařízení, které vám umožní trénovat za každého počasí. S LED displejem a automatickým nastavením zátěže je ideální pro efektivní cvičení celého těla. Díky snadné manipulaci a široké škále funkcí je vhodný všechny, kteří se chtějí dostat do formy z pohodlí domova. Na Alze nyní tento AirBike seženete se slevou 30 % – místo původních 8 879 Kč za něj zaplatíte pouze 6 219 Kč, sleva tak činí více než 2 600 Kč!

AirBike Stormred Giant je nyní o 30 % levnější! Získejte jej za bezkonkurenčních 6 219 Kč

  • Procvičení celého tělaAirBike Stormred Giant je navržen tak, aby umožňoval intenzivní trénink jak dolních, tak horních končetin současně, a to díky pohodlným madlům. Díky ergonomickému designu je možné aktivovat svaly nohou i paží, takže komplexně posílíte svaly celého těla.
  • Automatické nastavení zátěže – Jedním z hlavních benefitů AirBiku je schopnost automaticky reagovat na intenzitu šlapání. Zátěž se dynamicky přizpůsobuje rychlosti vašeho pohybu, což vám zajistí efektivní trénink bez složitého manuálního nastavování.
  • Trénink v domácím prostředí – S AirBikem Stormred Giant vás již nebude omezovat venkovní počasí. Prostě jen nasednete a můžete začít trénovat. To přináší nejen komfort, ale i flexibilitu ve stanovení času a frekvence tréninku dle vašich potřeb.
  • Jednoduchá manipulace – Transportní kolečka umístěná na spodní části AirBiku Stormred Giant usnadňují jeho pohyb po domě. I přesto, že se jedná o robustní zařízení o hmotnosti 37,5 kg, je tak poměrně snadné jej přemístit na požadované místo bez zbytečné námahy.
  • Přehledný displej – LED displej poskytuje uživateli důležité informace o průběhu tréninku v reálném čase. Od rychlosti jízdy a ujeté vzdálenosti až po přibližné množství spálených kalorií – takto máte neustálý přehled o svém výkonu a pokroku.
  • Nosnost a rozměry – Robustní konstrukce AirBiku Stormred Giant disponuje nosností až 120 kg. Díky pevným materiálům a kvalitnímu zpracování je tak zajištěna stabilita i při intenzivním cvičení, nemusíte se tak obávat o vlastní bezpečí. Rozměry zařízení jsou: 131 x 51 x 132 cm (VxŠxH).
6 219 Kč Původní cena 8 879 Kč

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.