Menu

5 věcí, které nesmí chybět fanouškům Harryho Pottera

5 věcí, které nesmí chybět fanouškům Harryho Pottera

Ať už knižní nebo filmová série o Harrym Potterovi je známá snad každému. Tato kouzelnická sága dokázala očarovat generace po celém světě a získala si miliony fanoušků. Pokud mezi ně patříte i vy, pak právě vám je věnován dnešní článek. Pojďme se společně ponořit do tohoto světa kouzel a objevit spolu hned pět věcí, které by neměly chybět v životě skutečného fanouška Harryho Pottera!

Harry Potter Boj o Bradavice

Ať už jste malí čarodějové nebo zkušení kouzelníci, neměla by vám ve sbírce rozhodně chybět tato úžasná rodinná karetní fantasy hra. Harry Potter: Boj o Bradavice! vás vtáhne do magického světa už od prvního okamžiku. Zvolte si jednoho ze slavných studentů Bradavické školy čar a kouzel. Harryho, Rona, Hermionu nebo Nevilla a společně se vydávejte na dobrodružství plné soubojů a nebezpečí. Během hry se utkáte s temnými silami, budete se učit nová kouzla a vzájemnou spoluprací musíte zachránit Bradavice.

Orientační cena této karetní hry je 1 400 korun.

LEGO® Harry Potter™ 76429 Mluvící Moudrý klobouk

Ikonický Moudrý klobouk se dočkal své vlastní LEGO stavebnice a ani ten by neměl chybět na vaší výstavní polici. Tento na první pohled ohromující model je první ze série LEGO Harry Potter, který obsahuje zvukovou kostku, přivádějící tento legendární předmět k životu. Stačí se jen dotknout špičky klobouku nebo si jej nasadit na hlavu a hned budete vědět, do které Bradavické koleje patříte. Nedílnou součástí tohoto LEGO setu je i exkluzivní minifigurka Harryho Pottera.

Doporučená cena tohoto setu je 2 000 korun.

Harry Potter kouzelnické šachy

Díky těmto dokonalým šachům můžete sami na vlastní kůži zažít vzrušující bitvy na šachovnici přesně tak, jak je znáte z prvního dílu kouzelnického světa Harryho Pottera. Nechte se vtáhnout do dramatických soubojů a prokažte své strategické a kouzelnické dovednosti proti vašemu soupeři. Kouzelnické šachy jsou nejen skvělým způsobem, jak si zkrátit čas a procvičit zároveň hlavu. Šachovnice má rozměr 47×47 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro vaše bitvy.

Pořídit si je můžete přibližně za 1 500 korun.

Interaktivní sova Hedvika

Ikonickou sovu, která doprovází Harryho Pottera po většinu dobrodružství určitě nemusíme představovat. S interaktivní Hedvikou se můžete těšit na více než 15 realistických zvuků a pohybů, které dodají vašemu prostředí kouzelnickou atmosféru. Nechá se například hladit nebo česat. Na oplátku za vaši péči odpovídá živými reakcemi (například houkáním). A to není vše. Když ji třikrát pohladíte po hlavě, předá vám zprávu v obálce, kterou si můžete nechat jako kouzelnický suvenýr.

Vaše může být za cenu okolo 1000 korun

Harry Potter: Koště Firebolt 2022 Limited Edition

Pro opravdové fanoušky tady máme na závěr jednu limitovanou lahůdku. Jedná se o dokonalou repliku koštěte Firebolt (Kulový blesk). Pouze 10 000 šťastlivců po celém světě může získat tuto unikátní edici. Každé koště je pečlivě číslované a doplněné kovovou tabulkou, která ověřuje jeho pravost. Je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva a zdobené zlatými značkami. Každý kousek je ručně vyrobený a malovaný. Balíček vám přijde ve dvou částech, které je nutné nejprve složit dohromady. Teprve potom budete hrdým majitelem 165 centimetrů dlouhého exkluzivního koštěte.

Cena se aktuálně pohybuje okolo 13 000 korun.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.