Menu

Benzínová řetězová pila Parkside se slevou 34 %: Šikovný pomocník pro údržbu stromů je teď o 800 Kč levnější!

Benzínová řetězová pila Parkside se slevou 34 %: Šikovný pomocník pro údržbu stromů je teď o 800 Kč levnější!
Ilustrace: Arecenze

Benzínová řetězová pila pro ošetřování stromů PBBPS 700 A1 od Parkside je kompaktní, výkonné a snadno ovladatelné zařízení pro práci s dřevinami. S tichým dvoutaktním motorem a bezúdržbovým elektronickým zapalováním vám spolehlivě pomůže při každodenních úkolech jako je řezání větví a údržba stromů. Na lidl-shopu teď byla benzínová pila zlevněna o 34 %, a to z původních 2 299 Kč na příjemnějších 1 499 Kč!

Benzínová řetězová pila Parkside je teď o 800 Kč levnější!

Klady

  • Kompaktní rozměry
  • Nízká hmotnost
  • Dostatečná pro běžné práce na zahradě

Zápory

  • Řetěz se hůře vytahuje
1 499 Kč Původní cena 2 299 Kč
  • Výkon a řezná sílaPilu Parkside pohání dvoutaktní motor s výkonem 0,7 kW (0,95 HP), který slibuje dostatečnou sílu pro řezání i náročnějších materiálů. S maximální rychlostí řetězu až 21 m/s je schopna řezat poměrně rychle a efektivně. Vzhledem k možnosti řezu o průměru až 20 cm je pila vhodná pro údržbu menších a středně velkých stromů.
  • Bezpečnost a komfort – Antivibrační systém pily PBBPS 700 A1 redukuje vibrace a zvyšuje tak váš komfort při delším používání. Brzda zpětného rázu zabraňuje výrazně zvyšuje vaše bezpečí při práci a robustní drapákový doraz zajišťuje stabilitu a kontrolu při řezání.
  • Pohodlí a jednoduchost použití – Bezúdržbové elektronické zapalování usnadňuje spuštění pily Parkside a minimalizuje nutnost údržby. Automatický systém mazání řetězu udržuje řetěz v optimálním stavu a prodlužuje jeho životnost a s hmotností pouze cca 3,8 kg je pila snadno přenosná a použitelná i na místech s omezeným prostorem. Její rozměry činí cca 27 x 23 x 22 cm.
  • Dodávané příslušenství – V balení naleznete ochranný kryt, kombinované nářadí a 500ml láhev na míchání paliva, takže jste vždy připraveni na práci.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.