Menu

Chcete ušetřit za předplatné SkyShowtime? Máte čas jen do 23. dubna!

Chcete ušetřit za předplatné SkyShowtime? Máte čas jen do 23. dubna!
Zdroj: SkyShowTime, Ilustrace: Arecenze

Přichází velké změny pro všechny uživatele populární streamovací služby SkyShowtime. Od třiadvacátého dubna budou platit nové tarify, které ovlivní, kolik zaplatíte za přístup k vašim oblíbeným filmům a seriálům. Tyto změny vás donutí sáhnout hlouběji do peněženek, pokud nevyužijete poslední příležitost, jak ušetřit. Zde je přehled toho, co můžete očekávat:

Stávající předplatné

V současné době je k dispozici pouze jeden tarif za 179 Kč měsíčně, který lze dále snížit na 1429 Kč ročně při placení dopředu. To znamená, že při platbě za rok předem můžete ušetřit a zaplatit pouze 119 Kč měsíčně, což není na dnešní dobu nic strašného.

Nové Tarify

Zdroj: skyshowtime

Od 23. dubna bude k dispozici nový tarif za 219 Kč měsíčně, nebo za 1759 Kč ročně, což představuje 147 Kč měsíčně. Tento tarif umožní sledování filmů a seriálů bez reklam. Pokud reklamy nejsou pro vás problém, můžete ušetřit volbou základního předplatného za 159 Kč měsíčně nebo 1259 Kč ročně (105 Kč měsíčně). Tato možnost však nabízí pouze sledování jednoho streamu současně a není možné stahovat videa pro offline sledování.

Slevy pro Stálé Zákazníky

Ti, kteří si službu předplatili v prvním měsíci od spuštění minulého roku a nepřerušili platby, budou mít i nadále nárok na 50% slevu. Avšak tato sleva se bude počítat z nového, dražšího tarifu 219 Kč. Zaplatíte tak sice méně, nicméně i přesto tato platforma porušila slib, kdy tvrdila, že NIKDY nebudete platit více do doby, než zrušíte předplatné.

POZOR! Stávající uživatelé SkyShowtime budou automaticky převedeni na dražší tarif bez reklam. 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.