Menu

Chytré hodinky Garmin za super cenu? Na Alze nyní se slevou 13 %

Chytré hodinky Garmin za super cenu? Na Alze nyní se slevou 13 %

Elegantní chytré hodinky Garmin Vívomove Trend kombinují klasický design s moderními funkcemi – skrytý displej, notifikace z telefonu, měření aktivity a tepu, bezkontaktní platby a vyměnitelné řemínky QuickRelease.To je ideální spojení elegance a technologií pro každodenní nošení. Hodinky Vívomove Trend v barvě Silver/Mist Grey nyní sežene na Alze se slevou 13 %!

 • Elegantní design s moderními prvky – Hodinky Vívomove Trend tradiční eleganci analogových hodinek s chytrými funkcemi díky skrytému displeji. Systém QuickRelase navíc umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu řemínku za jiný.
 • Chytré funkce a konektivita – Hodinky propojíte s telefonem skrze Bluetooth, díky čemuž vám neunikne žádné oznámení. Můžete také provádět bezkontaktní platby pomocí aplikace Garmin Pay.
 • Sledování zdraví a aktivity – Garmin Vívomove Trend disponují mnoha funkcemi pro monitoring zdraví, spánku nebo sportovních aktivit.
 • Vysoká odolnost a kvalitní materiál – Hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, poskytují vodotěsnost do hloubky až 50 m a jsou odolné proti nárazům a poškrábání.
 • Technické parametry – Maximální výdrž hodinek činí 144 h, což je celých 6 dní. Při běžném denním používání vydrží baterie v průměru jen o den méně, tedy 5 dní.
 • Na Alze právě teď o 13 % levněji – Chytré hodinky Garmin Vívomove Trend nyní na Alze seženete o 1 000 Kč levněji oproti původní ceně, a to za 6 989 Kč.

Elegantní design s moderními prvky

 • Skrytý displej s klasickým ciferníkem: Hodinky Vívomove Trend od Garminu kombinují tradiční vzhled analogových hodinek s moderními funkcemi díky skrytému dotykovému displeji, který se zobrazuje pouze při potřebě, aby ručičky nebyly zbytečně překryté.
 • Vyměnitelné řemínky QuickRelease: Systém QuickRelease umožňuje snadnou výměnu řemínků, což vám poskytuje možnost přizpůsobit hodinky vaší náladě, různým příležitostem a stylům.

Chytré funkce a konektivita

 • Notifikace z telefonu přes Bluetooth: Díky technologii Bluetooth mohou hodinky Garmin Vívomove Trend přijímat notifikace z telefonu, včetně upozornění na zprávy, e-maily a další.
 • Bezkontaktní platby pomocí Garmin Pay: Hodinky vám umožní provádět platby pouhým přiložením zápěstí k terminálu, což je nejen pohodlné, ale také to zrychluje celý proces platby.

Sledování zdraví a aktivity

 • Měření tepu, okysličení krve a frekvence dechu: Hodinky Vívomove Trend od značky Garmin vám poskytnou detailní údaje o vašem zdraví, včetně měření srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi a frekvence dechu.
 • Sledování spánku a fyzické aktivity, včetně sportovních režimů: Pomocí hodinek můžete přesně monitorovat svůj spánek, aktivitu a cvičení pomocí různých sportovních režimů, které vám poskytnou informace o vašem výkonu a pokroku. Sportovní funkce zahrnují například odpočet, stopky nebo možnost propojení hodinek s GPS pro přesné měření výkonu.

Vysoká odolnost a kvalitní materiál

Hodinky Garmin Vívomove Trend jsou vyrobeny s důrazem na pevnost a odolnost, aby odolaly všem výzvám každodenního života.

 • Voděodolnost: Tyto hodinky jsou odolné proti vodě až do určité hloubky, což znamená, že se s nimi můžete bez obav sprchovat, plavat v bazénu nebo si zaplavat na pláži. To je ideální pro aktivní životní styl, kdy se nemusíte bát vystavit je vodě.
 • Ochrana displeje: Displej je chráněný vypouklým sklíčkem, které zvyšuje odolnost proti poškrábání a nárazům, což pomáhá zachovat čitelnost a funkčnost displeje i při každodenním používání.
 • Kvalitní materiály: Použité materiály, jako je nerezová ocel nebo kvalitní silikon pro řemínek, zajišťují, že hodinky jsou odolné vůči opotřebení a zachovají svůj elegantní vzhled i po dlouhodobém nošení.

Technické parametry

Technické specifikace hodinek Garmin Vívomove Trend jsou následující:

Parametr Garmin Vívomove Trend
Cena ve slevě 6 990 Kč
Určení  Dámské
Typ displeje LCD
Úhlopříčka displeje 1,01 palce
Rozlišení displeje 254 × 346 px
Vodotěsnost 50 m (5 ATM)
Hmotnost 43,3 g
Max. výdrž baterie 144 h (6 d)
Běžná výdrž baterie 120 h (5 d)

Na Alze právě teď o 13 % levněji

Chytré hodinky Garmin Vívomove Trend v barvě Silver/Mist Grey jsou nyní na Alze o 13 % levnějších. Místo původních 7 990 Kč je nyní pořídíte o celých 1 000 Kč levněji, a to za 6 990 Kč.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.