Menu

Chytré hodinky WowME KW66 se slevou 24 %: Levné sportovní hodinky za pár stovek

Chytré hodinky WowME KW66 se slevou 24 %: Levné sportovní hodinky za pár stovek

Chytré hodinky WowME KW66 jsou opravdu levné multifunkční hodinky, které nabízejí vynikající poměr ceny a výkonu s elegantním designem. Byly vyrobeny z kvalitních materiálů, tudíž jsou lehké a odolné. S kompaktními rozměry jsou vhodné pro každodenní nošení a komunikují s různými operačními systémy. Na Alze je navíc nyní získáte se slevou 24 %!

  • Kvalitní displej a odolnost – Kvalitní displej s rozlišením 240 × 240 pixelů a 3D zaoblením zaručí jasný obraz a čitelnost za každého počasí.
  • Design a pohodlí – Kompaktní rozměry a lehká zinková slitina zaručují pohodlí při nošení, možnost výměny řemínku zase dodává možnost personalizace hodinek dle vašeho stylu.
  • Výdrž baterie – Při běžných aktivitách vydrží hodinky na jedno nabití cca 15 dní, ve stand-by režimu zvládnou 30 dní.
  • Funkce a kompatibilita – K dispozici je uspokojivé množství sportovních programů, zdravotních a chytrých funkcí. Hodinky jsou kompatibilní s operačními systémy Android i iOS.
  • Technické údaje – V tabulce jsme pro vás shrnuli parametry jako typ a velikost displeje, senzory a hardware nebo rozměry hodinek.
  • Na Alze právě teď se slevou 24 % – Chytré hodinky WowME KW66 nyní na Alze seženete se slevou 24 %, tedy za pouhých 749 Kč.

Kvalitní displej a odolnost

Displej s rozlišením 240 × 240 pixelů a 3D zaoblením poskytuje hodinkám WowME KW66 ostrý obraz s výbornou čitelností, a to i na slunci. Velikost 1,28″ umožňuje pohodlné zobrazení informací, jako jsou notifikace, čas nebo sportovní data. Ochrana IP68 pak zaručí odolnost hodinek proti vniknutí vody do určité hloubky a ochranu před prachem a podobnými částicemi, což je užitečné jak při sportování, tak při každodenním nošení.

Design a pohodlí

Kompaktní rozměry a lehká zinková slitina zaručují pohodlí při nošení a snadnou kombinovatelnost hodinek WowME KW66 s různými styly. Možnost výměny pásků s univerzálním připojením Quick Release vám dodává možnost personalizace a přizpůsobení hodinek podle vaší preference a nálady.

man typing on keyboard

Výdrž baterie

Dlouhá výdrž baterie ve stand-by režimu a při normálním fungování zajistí, že hodinky nebudete muset dobíjet příliš často. Při běžných aktivitách vydrží hodinky na jedno nabití cca 15 dní, ve stand-by režimu zvládnou dokonce dvojnásobek – tedy 30 dní. Další neopomenutelnou výhodou je poměrně rychlé nabití hodinek, a to buď přiloženým kabelem, nebo pomocí magnetického nabíjení za pouhé 2 hodiny.

Funkce a kompatibilita

Možnost monitorování 13 sportovních aktivit vám poskytne komplexní informace o fyzické aktivitě a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Mezi další funkce hodinek WowME KW66 patří např. krokoměr, měření spálených kalorií, monitor spánku, snímání tepu a další. Ze sportovních funkcí je k dispozici třeba běh, chůze, fotbal, basketbal, cyklistika, horolezectví, stolní tenis, turistika, jógu, skákání přes švihadlo nebo  rugby.

Komunikace s aplikací Glory Fit v českém jazyce a technologie Bluetooth 5.0 zajišťují snadnou synchronizaci s chytrým telefonem a plynulý přenos dat tak, abyste je měli vždy k dispozici. Hodinky jsou kompatibilní s operačními systémy Android 5.1 i iOS 9.0 a novějšími.

Technické údaje

V tabulce jsme pro vás shrnuli důležité parametry chytrých hodinek WowME KW66:

Parametr WowME KW66
Cena ve slevě 749 Kč
Design
Určení Dámské
Kompatibilní OS  Android, iOS
Úhlopříčka a typ displeje  1,28″, TFT
Velikost pouzdra 45 mm
Vodotěsnost  IP68
Bezdrátové technologie  Bluetooth
Senzory a hardware Oxymetr, Vibrace, Akcelerometr, Gyroskop
Zdravotní funkce Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Připomenutí pohybu
Funkce měření sportu Krokoměr, Tepová frekvence, Vzdálenost, Výpočet kalorií
Chytré funkce  Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vlastní ciferníky, Režim spánku/nerušit, Budík, Datum, Stopky
Max. výdrž baterie  720 h (30 d)
Běžná výdrž baterie  360 h (15 d)
Materiál řemínku  Silikon
Min. obvod zápěstí  15 cm
Max. obvod zápěstí  23,5 cm
Hmotnost  54 g

Na Alze právě teď se slevou 24 %

Pokud sháníte levné sportovní hodinky, které kombinují elegantní vzhled a uspokojivé množství funkcí za opravdu příznivou cenu, nenechte si ujít akci na Alze. Chytré hodinky WowME KW66 tam nyní seženete se slevou 24 %, tedy za 749 Kč. Původní cena činila 990 Kč, sleva tak dělá bezmála 250 Kč!

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.