Menu

Comic Con Praha 2024 je za rohem! Exkluzivní sběratelské edice k zakoupení i soutěže kostýmů

Comic Con Praha 2024 je za rohem! Exkluzivní sběratelské edice k zakoupení i soutěže kostýmů
Ilustrační obrázek

Jako každý rok, i letos se můžeme opět těšit na tuto slavnostní událost. Comic Con Praha se poprvé objevil již v roce 2015 a od té doby si získává na větší a větší oblibě. Jedná se ve své podstatě o jedno z největších setkání fanoušků komiksů, filmů, televize a videoher, které přivádí do České republiky nadšené návštěvníky z nejrůznějších koutů světa.

Co je to vlastně Comic Con?

Zdroj: comiccon.cz

Pokud by se zde přece jen našel někdo, kdo neví, o co se jedná, pak vám jej ve zkratce představíme. Je to obrovská událost, která oslavuje všechny aspekty populární kultury, tedy komiksů, sci-fi, fantasy, hororu, videoher, a nespočet dalších. Zrodil se původně jako komiksový veletrh v roce 1970 v San Diegu a od té doby se stal symbolem pro setkání fanoušků a tvůrců.

Co můžete od Comic Conu Praha očekávat?

Pokud jste na podobné akci nikdy nebyli, pak věřte, že jediná věc, která vás zde nečeká, je nuda. Od rána do večera na vás čeká bohatý program a dokonalá atmosféra.

Slavní hosté

Událost známá svými slavnými hosty, kteří přicházejí za jediným účelem, kterým je setkat se svými fanoušky a sdílet své zážitky. Od hereckých legend až po režiséry a ilustrátory nebo dabéry. Na tomto místě můžete potkat hvězdy z oblíbených filmů, seriálů a komiksů hezky pohromadě.

Kreativní soutěže

Soutěž v kostýmech (cosplay) je jedním z nejoblíbenějších eventů na této akci. Lidé se oblékají do kostýmů svých oblíbených postav a zároveň soutěží o ceny, které jsou uděleny těm nejlepším. Můžete se zde tak setkat s neuvěřitelně kreativními a velmi detailně provedenými modely, které si často lidé sami, dlouhé měsíce vytvářejí sami doma.

Exkluzivní produkty a zboží

Prodejci zde nabízejí opravdu široký výběr klasického, ale také velmi exkluzivního zboží. Narazit zde tak můžete na zajímavosti, včetně limitovaných edic komiksů, sběratelských figurek, oblečení a dalších suvenýrů. Je to tak opravdu skvělá příležitost získat unikátní kousky, které byste jinde sháněli opravdu velmi těžko.

A samozřejmě atmosféra

Komunitní atmosféra, která zde panuje je bezesporu jednou z nejúžasnějších věcí, která vás zde čeká. Na tomto místě se sejde hromada lidí se stejnými zájmy a koníčky a věřte, to dokonale přátelské prostředí je cítit na každém kroku.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.