Menu

2 hry za cenu žádné! Epic Games Store nabízí tento týden legendární tituly za 0 Kč

2 hry za cenu žádné! Epic Games Store nabízí tento týden legendární tituly za 0 Kč
Ilustrace: Arecenze

I tento týden si pro nás Epic Games Store opět přichystal dáreček. Tentokrát dokonce dvojnásobný. Namísto jedné hry si pro nás tentokrát připravil dvě a nejen tak ledajaké. Od 4. do 11. dubna můžete stáhnout hry Thief a The Outer Worlds. Stačí je přidat do vaší knihovny a zůstanou vám nadosmrti.

Thief

Reboot klasické stealth série, který přináší hráčům temný a atmosférický svět plný nebezpečí a intrik. Jako mistr zloděj Garrett se ponoříte do středověkého fantasy prostředí, kde máte za úkol plnit nejrůznější mise s důrazem na nenápadnost a šikovnost. Sice je to už 11 let od vydání, ale pro milovníky nostalgie je to jedinečná příležitost.

The Outer Worlds

Druhou hrou, která je k dispozici zdarma, je The Outer Worlds, akční RPG od studia Obsidian Entertainment. Tato hra vyšla v roce 2019 a přináší nám dobrodružství ve vesmíru plném nebezpečí, dobře napsaných postav a zajímavým příběhem. Navíc je k dispozici edice, která obsahuje všechna vydaná DLC.

Tento týden se rozhodně vydařil a jinak tomu nebude ani ten následující. Epic si pro nás totiž přichystal neméně známou hru Ghostrunner.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.