Menu

Herní klávesnice Trust o 195 Kč levněji: Dostupná klávesnice, která potěší příležitostné hráče

Herní klávesnice Trust o 195 Kč levněji: Dostupná klávesnice, která potěší příležitostné hráče
Ilustrace: Arecenze

Herní klávesnice Trust GXT 835 Azor vyniká především odolnými klávesami a působivým LED osvětlením. S plným rozložením kláves, třemi světelnými režimy a technologií anti-ghosting je tak ideální volbou pro vášnivé hráče. Na Alze byla tato klávesnice zlevněna o 19 % z původních 619 Kč na 499 Kč. Pokud navíc použijete akční kód DNYALZA15, získáte dodatečnou slevu 15 % a klávesnice vás bude stát pouze 424 Kč!

Získejte klávesnici Trust GXT 835 Azor za méně než 500 Kč!

Klady

  • Nízká cena
  • Efektní podsvícení

Zápory

  • Hlučnější
  • Samotné znaky klávesnice podsvíceny nejsou
424 Kč Původní cena 619 Kč
  • Klávesy a ovládání – Herní klávesnice Trust GXT 835 Azor disponuje odolnými membránovými klávesami, které vydrží až 50 milionů stisknutí, a technologií anti-ghosting, což znamená, že je schopna přesně interpretovat vaše příkazy i při stisknutí více kláves najednou. Navíc nabízí plné rozložení kláves včetně numerické části a speciální herní režim pro deaktivaci klávesy Windows.
  • Podsvícení – Klávesnice Trust GXT 835 Azor nabízí tři kombinované LED světelné režimy, které lze nastavit na různou úroveň jasu. Tyto režimy vytvářejí poutavou atmosféru díky dynamickému podsvícení v barvách duhy.
  • Multimediální funkce – S dvanácti multimediálními klávesami klávesnice Trust GXT 835 Azor získáte rychlý a pohodlný přístup k funkcím, jako je přehrávání hudby nebo vyhledávání, takže jste schopni efektivně ovládat nejen hru, ale i další aplikace na počítači.
  • Design a ergonomie – Klávesnice je navržena s ohledem na vaše pohodlí. Příjemnou hru zajistí protiskluzové gumové nožičky a možnost nastavení výšky klávesnice ve dvou stupních. Její černý design s vysokoprofilovými klasickými klávesami přidává na estetice a zároveň usnadňuje ovládání.
  • Technické specifikace – Klávesnici Trust GXT 835 Azor připojíte pomocí drátového rozhraní USB. Její rozměry jsou 43,8 cm na šířku, 4 cm na výšku a 12,5 cm činí hloubka. Její hmotnost je 592 g.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.