Menu

Oblíbené hodinky Garmin pro náročné sportovce koupíte v Black Friday o 7 000 Kč levněji

Oblíbené hodinky Garmin pro náročné sportovce koupíte v Black Friday o 7 000 Kč levněji

Značku hodinek Garmin si celosvětově oblíbili miliony lidí díky jejich designu, odolnosti, výdrži baterie nebo funkcím, díky kterým se hodinky stanou každodenním parťákem nejednoho sportovce. V rámci dní Black Friday je možné je koupit na e-shopu alza.cz s výraznou slevou 7000 korun. Z původní ceny 18 700 Kč je nově zakoupíte za pouhých 11 700 Kč. Akce potrvá jen několik dní, pokud tedy o koupi hodinek už delší dobu uvažujete, ale stěžejním faktorem při rozhodování pro vás byla právě vysoká cena, momentálně je ten nejlepší čas na pořízení.

Co od hodinek očekávat a pro jakého uživatele jsou určeny?

Hodinky Garmin Epix 2 jsou ztělesněním moderního designu, který má náročnému uživateli co nabídnout. Nabízí celou řadu fitness funkcí od měření zdravotního stavu, přes zaznamenání pohybových aktivit až po doplňkové funkce jako je kompas či zjednodušená verze map. Na rozdíl od konkurence nabízí hodinky vodotěsnost 10 ATM, to znamená, že s nimi můžete i do hlubší vody. Moderní vzhled hodinek je ještě umocněn kvalitním řemínkem, který je možné dle nálady měnit za řemínek jiné barvy nebo materiálu.

Hodinky Garmin jsou v první řadě určeny pro sportovně založené jedince, najdete tu tedy řadu funkcí na monitorování fyzické aktivity. Jen namátkou vybíráme funkci Healt Snapshot, která během dvou minut dokáže uživateli poskytnout záznam o srdečním tepu, či okysličení krve. Dále je zde funkce Body Battery, která hlídá kvalitu spánku i vypořádání těla se zátěží. Nesmí chybět ani sledování kvality spánku, či pitného režimu. Hodinky Garmin jsou určeny pro náročné uživatele, kteří potřebují od hodinek zkrátka víc.

Ohromí odolnost, prémiové funkce či výdrž baterie

Hodinky Garmin jsou pověstné svou odolností, to mimo jiné dokazuje ochranné sklo Corning Gorilla Glas DX, které chrání 1,3 AMOLED displej. Displej s rozlišením 454 x 454 px nabídne skvělou čitelnost a barevnou ostrost i ve zhoršených světelných podmínkách. Výčet nadstandartních funkcí a vlastností ale ještě nekončí, je zapotřebí zmínit i podporu GPS, GLONASS i GALILEO. V hodinkách je uživatelům k dispozici celá řada navigačních map i přímé navádění po trase. Výdrž baterie hodinek je také více než dostačující, při běžném používání vydrží hodinky v provozu až 16 dní. Konkurence schopnost ostatních výrobců se tak v tomto ohledu nekoná. Mohlo by se zdát, že výdrž baterie se bude odrážet i na váze těla hodinek, to přitom váží pouze 53 gramů.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.