Menu

Vyhrát můžete 350 000 Kč: Honor vyzývá soutěží Magic Moments mistry mobilní fotografie, přihlásit se může kdokoliv

Vyhrát můžete 350 000 Kč: Honor vyzývá soutěží Magic Moments mistry mobilní fotografie, přihlásit se může kdokoliv
Ilustrace: Arecenze

Globální technologická značka Honor, kterou zajisté nemusíme nikomu představovat právě spouští čtvrtý ročník soutěže Magic Moments Awards 2024. Ta je zacílená na to, že i fotografie z chytrých telefonů se mohou stát uměním. Tato prestižní událost nabízí šanci pro fotografy z celého světa získat osobní ocenění až v hodnotě 15 000 amerických dolarů a představit svá díla celému světu.

Šest kategorií, ve kterých se můžete zúčastnit

Soutěžit můžete rovnou v šesti různých kategoriích. Jedná se o fotografie krajiny, portrétů, momentek, videí, skupinových fotografií a dalších. Odborná porota složená ze sedmi renomovaných fotografů z celého světa následně posoudí všechny zaslané příspěvky a vybere ty nejlepší a nejpovedenější. Šanci uspět tak má opravdu každý.

Ceny čekají na 59 nejlepších

Letošní ročník zahrnuje úctyhodných 59 ocenění, které jsou rozděleny mezi jednotlivé kategorie. Celkový hodnota možných výher přesahuje 100 000 USD, přičemž 15 000 USD (asi 350 000 Kč) je zde vyhrazeno pro hlavního vítěze. Tato soutěž představuje jedinečnou příležitost pro fotografy všech úrovní, od začátečníků po profesionály, aby sdíleli se světem své fotografické dovednosti.

Umělá inteligence je vítaná

Společnost Honor je světovým lídrem v oblasti technologií fotoaparátů pro chytré telefony a neustále se snaží zlepšovat zážitek z mobilního fotografování. Investuje do posílení umělé inteligence a optických technologií, které jsou hnacím motorem pokroku v tomto odvětví. Viz jejich model Honor Magic 6 Pro, který je považován za krále fotomobilů. Tento model pro vás již testujeme.

Proto není překvapením, že právě umělá inteligence, která vám s focením může výrazně pomoci a je o ní slyšet na každém není pro tuto soutěž nepřítelem, ba naopak. Nemusíte se tak bát, že by fotografie s použitím AI byly jakkoliv brány jako porušení pravidel.

Zúčastnit se můžete zcela zdarma klidně i vy

Pokud se chcete zúčastnit soutěže Honor Magic Moments Awards 2024, máte možnost přihlásit své fotografie prostřednictvím oficiálních webových stránek soutěže nebo sociálních sítí, kde je označíte hashtagem #HonorMagicMoments. Jediné, co musíte udělat, je do 6. srpna 2024 poslat vaše výtvory a počkat, jestli se na vás zrovna usmálo štěstí. Vítězové budou vyhlášeni v září letošního roku.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.