Potřebujete nový mobil nebo psaníčko? Honor na IFA v Berlíně představil zvláštní vyfikundaci | Arecenze
Menu

Potřebujete nový mobil nebo psaníčko? Honor na IFA v Berlíně představil zvláštní vyfikundaci

Potřebujete nový mobil nebo psaníčko? Honor na IFA v Berlíně představil zvláštní vyfikundaci

Určitě se vám někdy stalo, že se vám telefon nevešel do menší kabelky. Značka Honor přišla na veletrhu IFA v Berlíně s řešením. Navrhla totiž koncept chytrého telefonu „Phone-to-Purse“, jenž svým vzhledem připomíná kabelku. Tato módní technologie nese název Honor V Purse, a jak sám generální ředitel George Zhao uvádí, navrhli ji k posílení kreativity a utváření životního stylu zítřka. Jde tak o první smartphone, i první telefon vůbec, který můžete využít i jako doplněk, převážně pak na plesech a večírcích.

 

Honor V Purse je opravdu tenký, ve složeném stavu má pouhých 9 mm, což jistě ocení všechny ženy, protože určitě žádná z nás nechce nosit těžkou kabelku. Zároveň je kompatibilní s mnoha vyměnitelnými řetízky, které sladíte se šperky a jinými doplňky. Na několika designech spolupracovala i módní značka Burberry. Honor také myslel na ochranu životního prostředí, sáhnout tak můžete po popruzích z veganské kůže. Značka se tímto snaží snížit spotřebu „fast fashion“ neboli rychlé módy a povzbudit tak spotřebitele, aby nakupovali méně.

 

Jelikož se jedná o koncept, není jisté, zda bude tato módní technologie někdy dostupná v České republice. Určitě však můžeme od Honoru očekávat další informace.

Honor představuje i nový smartphone Magic V2

Honor na veletrhu také představil nový skládací telefon Magic V2, jenž se pyšní svou nízkou hmotností pouhých 231 g. Zároveň jde o nejtenčí telefon, jaký kdy představil. Magic V2 byl měl obsahovat novou generaci baterie Silicon-Carbon-Dual-Battery s kapacitou 5 000 mAh. Je také vybaven patentovanou ocelí Honor s vysokou odolností. Sama značka se pyšnila tím, že vydrží více než 400 000 složení.

Dále disponuje trojicí fotoaparátů o velikostech 50 Mpx pro hlavní fotoaparát, 50 Mpx pro ultraširokoúhlý a 20 Mpx pro teleobjektiv. Přední duální fotoaparát pak má 16 Mpx. Zajisté oceníte i funkci Parallel Space, jež umožní oddělené ukládání pracovních a osobních dat.

Zdroj: Honor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.