Menu

Hledáte levné sportovní hodinky? Amazfit Bip 3 teď pořídíte o 14 % levněji!

Hledáte levné sportovní hodinky? Amazfit Bip 3 teď pořídíte o 14 % levněji!
Ilustrace: Arecenze

Amazfit Bip 3 Pro jsou více než jen chytré unisex hodinky s elegantním designem. S voděodolností 5 ATM a dotykovým displejem nabízejí širokou škálu funkcí pro sledování vašeho zdraví a aktivity. S více než 60 sportovními režimy, měřením saturace krve a 4 satelitními systémy určování polohy jsou ideální jak pro každodenní použití, tak intenzivní trénink. Na Electro Worldu byly tyto hodinky ve výprodeji zlevněny o 14 %, stojí tak nyní pouhých 1 189 Kč!

Seznam nejlepších sportovních hodinek naleznete v našem srovnání nejlepších chytrých hodinek.

Chytré hodinky Amazfit Bip 3 Pro jsou právě teď o 200 Kč levnější!

Chytré hodinky Amazfit Bip 3 Pro kombinují elegantní design s pokročilými funkcemi pro aktivní životní styl. S 1,69″ displejem, více než 60 sportovními režimy a až 14denní výdrží baterie jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví vždy pod kontrolou.

1 189 Kč Původní cena 1 389 Kč
  • Displej a design – Chytré hodinky Amazfit Bip 3 Pro se mohou pochlubit velkým 1,69″ dotykovým TFT displejem, který poskytuje jasný a ostrý obraz. Displej je chráněný 2,5D tvrzeným sklem s vrstvou proti otiskům prstů, což mu zajistí dlouhou životnost a čistý vzhled. Díky elegantnímu designu a možnosti výběru z více než 50 ciferníků lze hodinky snadno přizpůsobit vašemu osobnímu stylu.
  • Sportovní funkce – S více než 60 sportovními režimy včetně běhu, plavání, cyklistiky či jógy nabízejí hodinky Amazfit Bip 3 Pro komplexní sledování vaší aktivity. Díky podpoře 4 satelitních systémů určování polohy navíc přesně monitorují váš pohyb a umožňují detailní analýzu vašich tréninků a tras.
  • Sledování zdraví – Tyto hodinky jsou skvělým pomocníkem pro sledování vašeho zdravotního stavu. 24 hodin denně monitorují srdeční frekvenci a sledují kvalitu vašeho spánku. S funkcí měření saturace krve kyslíkem zase snadno zjistíte, jak dobře váš organismus zpracovává kyslík.
  • Funkce pro každodenní použití – Kromě sportovních a zdravotních funkcí nabízejí hodinky Amazfit Bip 3 Pro i řadu užitečných funkcí pro každodenní život. Patří sem například přijímání oznámení o telefonních hovorech a SMS, ovládání hudby a fotoaparátu v telefonu, předpověď počasí, budík, stopky nebo seznam úkolů.
  • Baterie a odolnost – Jednou z klíčových vlastností těchto hodinek je výdrž  280mAh baterie. Navzdory tenkému a lehkému designu dokážou Amazfit Bip 3 Pro udržet baterii v provozu až 14 dní, což je ideální pro dlouhé tréninky či cestování. S voděodolností 5 ATM jsou chráněny i při ponoření do vody a jsou odolné vůči běžným povětrnostním podmínkám.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.