Menu

Parkside uvádí na trh novou produktovou řadu: Nabízí udržitelnost, odolnost a příjemnou cenou 

Parkside uvádí na trh novou produktovou řadu: Nabízí udržitelnost, odolnost a příjemnou cenou 
Nová řada Parkside EcoLine (Zdroj: Lidl)

Parkside právě rozšířil portfolio svých produktů o zbrusu novou řadu. Sytě zelené výrobky nesou název Parkside EcoLine a nabízí vysoký podíl recyklovatelných materiálů, odolnost vůči vlivům počasí a jak jsme u Parkside zvyklí také cenovou dostupnost. Jaký sortiment nová řada zahrnuje a co od ní můžeme očekávat?

Udržitelnost na prvním místě

Výrobci se pochopitelně snaží jít s dobou a udělat maximum, aby svými produkty zaujaly zákazníky. Na zelenou vlnu udržitelnosti proto vyplouvá také oblíbený výrobce hobby nářadí Parkside. A je to vlastně velmi sympatické, že jen takovou maličkostí, jako je volba správného zahradního vybavení, můžeme udělat něco málo pro naši planetu. Inovativní produktová řada Parkside EcoLine bude zpočátku zahrnovat zahradní nářadí a další příslušenství vyrobené minimálně z 55 % z recyklovaného obalového odpadu.

K dostání bude již v průběhu tohoto měsíce v prodejnách Lidl a Kaufland a už nyní se s ní setkáte na e-shopu Lidlu. Použití recyklovatelných materiálů ale neznamená snížení odolnosti. Výrobky jsou přísně testovány na odolnost proti UV záření, povětrnostním vlivům a mrazu, díky čemuž nabídnout spolehlivou kvalitu i uživatelskou přívětivost.

Nová řada Parkside EcoLine (Zdroj: Lidl)

Zelené produkty pro vaši zahradu

Novou řadu Parkside EcoLine poznáte na první pohled podle charakteristické sytě zelené barvy. Zahrnuje například lopatky, motyčky, hrábě a sázecí kolíky. Všechno toto zahradní náčiní je vyrobeno z 68 % z recyklovatelného materiálu a nese certifikaci Global Recycled Standard.

Dále můžete vybírat z několika typů zahradních nůžek (kovadlinkové, univerzální, dvoubřité) s ergonomicky tvarovanou rukojetí ze 100 % recyklovatelného materiálu. Řezná čepel nůžek je vyrobená z broušené uhlíkové oceli pro dlouhotrvající ostrost a je ošetřena nepřilnavým povrchem (Ilaflon®).

V sortimentu EcoLine najdete také příslušenství k zavlažování, jako je kruhový zavlažovač, postřikovací hlavice, čtvercový zavlažovač, různé hadicové spojky a rozbočovače. Vše samozřejmě z více než ze 70 % recyklovatelného a přitom UV stabilního plastu. Nechybí ani zavlažovací počítač s dvojitou výpustí z 56 % z recyklovatelného materiálu. Produkt slouží pro spolehlivé, automatické zavlažování zahrady s možností individuální nastavení doby a intervalů zavlažování.

V neposlední řadě se můžete těšit na sadu zahradních vaků, každý s maximálním objemem 125 l a nosností až 50 kg. Vaky se hodí na odstranění rostlinného odpadu ze zahrady, uložení zeminy nebo skladování zahradního náčiní či hraček na písek. Jsou vyrobené z lehké a odolné plastové tkaniny ze 72 % z recyklovatelného materiálu.

Kruhový zavlažovač Parkside EcoLine (Zdroj: Lidl)

Závěr

Parkside uvedl na trh novou řadu udržitelného zahradního vybavení EcoLine. Zelené produkty jsou vyrobené z více než 55 % z recyklovatelných materiálů, které jsou zároveň odolné vůči UV záření a mrazu. Nový sortiment si zachovává závazek cenové dostupnosti a v budoucnu by se měl dále rozrůstat. Produkty jsou již nyní dostupné on-line a ještě tento měsíc se objeví na prodejnách.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.