Jsem čekal kdy to vyplave napovrch. Dyť v Německu od druhé světové války hledají neúspěšně pracující třídu. Ale zase za ty prachy u nás. No neber to.
Diskuze: Kdo vyrábí Parkside v roce 2026? Češi si myslí, že výroba probíhá Německu, nemohou se více mýlit
Parkside je mezi zákazníky pravděpodobně nejoblíbenější privátní značkou Lidlu. Zboží je dostupné v prodejnách Lidl i Kaufland a také na e-shopu, kde jsou jich stovky. Spousta lidí se stále domnívá, že se produkty Parkside vyrábí v Německu.
Susedíková, na to, že se Parkside vyrábí v ČLR je předražené. Inu nadnárodní zloději mají pořád málo!!!
Zloděj jsi tu akorát ty, Pepo. Tak nekřič.
Nikdo na celem svete si nemysli ze by se Parkside vyrabel v nemecku, to je zase clanek 🤦♂️
přesně tak !
To je zase článek neznám nikoho kdo by jen pomyslel, že se Parkside vyrábí v Německu snad jen autor článku
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.