Menu

Samsung MČSR v mobilních hrách 2024 přináší price pool o téměř 200 000 Kč

Samsung MČSR v mobilních hrách 2024 přináší price pool o téměř 200 000 Kč
Ilustrace: Arecenze, zdroj: Samsung

Rok 2024 oznamuje novou éru v Česko-slovenském esportu díky Samsung MČSR. Již tradičně se na scéně objevuje týmové mistrovství v populární hře Brawl Stars, ale tentokrát s přídavkem nového titulu – Teamfight Tactics od Riot Games. Tato kombinace známých a nových prvků vytváří nezapomenutelný zážitek pro hráče i fanoušky a my se rozhodně máme na co těšit.

Historie a budoucnost MČSR

Samsung MČSR není jen turnaj, je to pomalu už takový kulturní fenomén. Založen v roce 2016 společností PLAYzone, se stává vrcholnou akcí v profesionálním i poloprofesionálním mobilním hraní (progamingu) v České i Slovenské republice. S každým rokem se rozšiřuje a přináší nové výzvy a příležitosti pro hráče, diváky a v neposlední řadě také partnery.

Samsung stojí za gamingem

Karel Plaček, produktový šéf mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak, zdůrazňuje důležitost podpory esportu a inovací ve světě mobilních her. „Samsung dlouhodobě podporuje MČSR a s radostí sleduje rozvoj esportu. S našimi inovativními mobilními technologiemi se v rukou hráčů otevírají nové světy herního dobrodružství. Těšíme se na další ročník plný strategie a adrenalinu!“

Pomalu ale jistě k velkému finále a odměnám

Samsung MČSR 2024 slibuje sedm měsíců napětí, strategie a vzrušení. Hráči se utkají v pěti online sériích a pustí se také do offline turnajů v Nitře a Praze a samozřejmě na MČR v Brně. Čtyři nejlepší týmy Brawl Stars a 8 hráčů Teamfight Tactics se utkají na této slavnostní události o část z parádního prize poolu ve výši 195 000 Kč, a to hlavně díky podpoře hlavního partnera, společnosti Samsung.

Více informací o Samsung MČSR naleznete na oficiálních webových stránkách.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.