Menu

Šikovná strunová sekačka od Fieldmann se slevou 15 %: Váží pouze 2 kg, posekáte s ní i těžko dostupná místa

Šikovná strunová sekačka od Fieldmann se slevou 15 %: Váží pouze 2 kg, posekáte s ní i těžko dostupná místa
Ilustrace: Arecenze

Aku strunová sekačka FZS 1005-A značky Fieldmann slibuje snadnou manipulaci při údržbě vaší zahrady, a to především díky teleskopické rukojeti a nízké hmotnosti. S praktickým designem a nabíjecí baterií je ideální volbou pro práci na obtížně přístupných místech bez nutnosti elektrického připojení. V rámci Mall.cz dnů ji v tomto internetovém obchodě seženete se slevou 15 %, tedy za příjemných 1 390 Kč. Pro uplatnění slevy je nutné zadat v košíku akční kód 24MDH4CZ19.

  • Recenzi a srovnání 10 nejlepších strunových sekaček najdete v tomto článku.

Aku strunová sekačka Fieldmann je o 245 Kč levnější

Klady a zápory

  • Lehká konstrukce
  • Teleskopická rukojeť
  • Nižší výdrž baterie
1 390 Kč Původní cena 1 635 Kč
  • Výkon a výdrž baterie – 18V Li-Ion baterie s kapacitou 1500 mAh poskytuje sekačce Fieldmann FZS 1005-A dostatečný výkon pro efektivní sekání po celou dobu použití. Na jedno nabití vám sekačka poskytne až 35 minut nepřetržité práce, takže je ideální pro sekání spíše menších zahrad a ploch. Plné dobití sekačky pak trvá cca 3-5 hodin a potřebná nabíječka je součástí balení. Pro větší plochy doporučujeme koupit kapacitnější baterie.
  • Praktické funkceAku strunová sekačka od Fieldmann disponuje šířkou záběru 26 cm. Poloautomatický posun žací struny usnadňuje práci a šetří čas, umožňuje totiž snadné a rychlé uvolnění nové délky struny bez nutnosti zastavení práce a manuálního přidávání struny. Stačí lehce poklepat žací hlavou o zem a struna se automaticky odvine. Žací hlavu lze použít ve třech horizontálních a čtyřech vertikálních pozicích a teleskopická rukojeť je nastavitelná přesně dle vaší výšky.
  • Snadná manipulace – Sekačka Fieldmann FZS 1005-A je ideální pro údržbu i odlehlejších míst vaší zahrady, a to především díky tomu, že funguje bez potřeby kabelového elektrického připojení. Její lehká konstrukce o hmotnosti 2 kg a kompaktní design vám umožní jednoduchou manipulaci a přenášení, hodí se tak pro sekání těžko dostupných míst pod keři a stromy nebo okrajů trávníků.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.