Menu

Star Wars Lego dostává refresh! Propracovaný R2-D2 nesmí chybět v žádné sbírce

Star Wars Lego dostává refresh! Propracovaný R2-D2 nesmí chybět v žádné sbírce
Ilustrační obrázek

Star Wars Lego dostává refresh! Krásně propracovaný R2-D2 nesmí chybět v žádné sbírce

Dnes by měli zpozornět všichni fanoušci série LEGO Star Wars. K 25. výročí, které tato řada má si pro nás LEGO připravilo hned několik opravdových pecek. Jednou pořádně velkou událostí je bez pochyby nově přepracovaný R2-D2. Pokud i vy chcete ve své sbírce jednoho z nejznámějších a nejmilovanějších droidů v celé galaxii, pak vám tato stavebnice rozhodně nesmí chybět.

Krásný set s něčím navíc

Jste vášniví fanoušci Star Wars nebo sběratelé modelů? Pak vám tato novinka rozhodně nesmí uniknout. Výstavní model R2-D2 (75379) je klenot, který vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Společně s droidem R2-D2 dostanete i speciální figurku Dartha Malaka se světelným mečem, která je umístěna na podstavci jako pocta k již zmíněnému 25. výročí LEGO Star Wars.

Důraz na detail

R2-D2 není jen statická figurka; je to dynamický model s otočnou hlavou. Zvládne celých 360 stupňů, což vám umožní prozkoumat jeho okolí z každého úhlu. S odnímatelnou třetí nohou pro lepší pohyblivost a možností připojit a odpojit periskop. K jeho sestavení budete potřebovat několik hodin, kdy musíte dílek po dílku správně zasadit všech 1050 kostiček. Tento model ve výsledku dosahuje výšky přes 9 palců (24 cm), šířky 6 palců (16 cm) a hloubky 4 palce (11 cm).

S touto stavebnicí LEGO® Star Wars si přinesete do domova kousek legendární galaxie a zažijte nekonečné hodiny zábavy a kreativity. Nechť vás provází síla!

Parametry
Vzhled
Doporučený věk od 10 let
Série Star Wars
Počet dílků 1050 kostek
Rok vydání 2024
Doporučená cena 2000 korun

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.