Recenze sýrové sezóny McDonald's 2023: Ochutnali jsme vše, co mají | Arecenze
Menu

Recenze sýrové sezóny McDonald’s 2023: Ochutnali jsme vše, co mají

Recenze sýrové sezóny McDonald’s 2023: Ochutnali jsme vše, co mají

Jako každý rok se do řetězce McDonald’s vrací sýrová sezóna, která letos představila šest novinek. Kdo by přece nemiloval sýr? Kromě bagelu, který se podává pouze na snídani, jsme vyzkoušeli vše ostatní. Na začátek musíme uznat, že hamburgery vypadaly prakticky jako na obrázku, nemusíte se tedy bát, že dostanete úplně něco jiného. A co vás v sýrové sezóně čeká?

Klasický Cheese King, nebo Cheese King s grilovaným hermelínem?

Mezi nejpopulárnější sezónní nabídku patří rozhodně dvojice Cheese King a Cheese King s grilovaným hermelínem. Klasická verze „sýrového krále“ kromě hovězího masa, salátu Batavia, slaniny, smažené cibule a sýrové omáčky obsahuje také smažený Eidam. To vše je uvnitř žemle se sýrem a slaninou.

Je libo raději hermelín? Ochutnat můžete Cheese King s grilovaným hermelínem, který místo smaženého sýru ukrývá grilovaný hermelín. Jestli si však myslíte, že nesmažená verze bude mít méně kalorií, není tomu tak. Cheeseburger s hermelínem je o něco kaloričtější než verze se smažákem.

Žádná zelenina, pouze sýr a maso? To je Swiss King

Mezi další sýrové hambáče patří Swiss King, který si oblíbí všichni milovníci bramborových placek. Kromě ní v něm také najdete hovězí maso, plátek ementálu, slaninu a sýrovou omáčku. To vše je uvnitř žemle se sýrem a slaninou. Nejmenší a nejlevnější variantou je vegetariánský Smažák Fresh, který obsahuje „pouze“ smažený eidam, ledový salát a tatarskou omáčku spolu s pšeničnou žemlí.

Snídaňový Swiss King bagel a hermelínky pro sýrové fajnšmekry

Milujete snídani v Mekáči? Pak si určitě oblíbíte snídaňový bagel Swiss King, který se inspiroval klasickým Swiss Kingem a najdete tak v něm bramborovou placku, vepřové maso, slaninu, ementál a sýrovou omáčku. Jestliže nemáte sýru dost, ochutnat můžete smažené hermelínky, které si můžete dát klidně i samostatně. Zvolit si pak můžete 3 nebo 5 kusů.

Jak zní finální verdikt? Suché, ale chutné

Chuťově byly všechny sýrovky dobré, v redakci však každému chutnalo více něco jiného. Na čem jsme se ale shodli bylo to, že bychom ocenili více omáčky, jelikož všechny varianty kromě Smažáku Fresh byly poměrně suché a bylo potřeba je hodně zapíjet. Smažák Fresh totiž jako jediný měl místo sýrové omáčky tatarku, která není tak hutná. U Cheese Kingu zase musíme ocenit salát, který byl jedinou zeleninou mezi sýrovkami.

Swiss King nás zaujal svou kombinací bramborové placky a sýru a přišlo nám, že se chutě dobře kombinovaly. Určitě by však příště mohli přidat nějaké to rajče nebo okurku. Samozřejmě chápeme, že se jedná hlavně o sýr, ale pár kousků zeleniny navíc nikdy neuškodí.

Nejedná se o placenou propagaci produktů, burgery jsme vyzkoušeli na vlastní pěst.

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Ten swiss king je úplně o ničem, totálně bez výrazu, chuti, žádný sýr, jen strašně kyselý dresing, zkrátka vyhozený prachy… za takový prachy… už si to víckrát nedám…

Honza

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.