Menu

TOP 3 akční letenky na duben: 800 km jen za 1 000 Kč

TOP 3 akční letenky na duben: 800 km jen za 1 000 Kč

Chystáte se v dubnu někam do zahraničí, ale nechcete utratit moc peněz za letenky? My jsme pro vás vybrali 3 zajímavé a zároveň levné letenky. Ať už poletíte z Brna, Prahy či Bratislavy, každý se přijde na své. Zaletět si například můžete do Itálie, Maďarska, ale i Bulharska.

Brno → Bergamo

Bergamo je město v Itálii v oblasti Lombardie. Nachází se zhruba 40 km od Milána. Jde o historické město se spoustou památek, mezi které patří bazilika Santa Maria Maggiore, Piazza Vecchia nebo Porta Nuova. Letenky do tohoto italského města si oblíbí hlavně ti, kteří jsou z Brna, jelikož odtud vás tam společnost Ryanair zaveze.

Například od neděle 7.4. do středy 10.4. pořídíte letenky již za 799 Kč. V ceně je ovšem pouze malé příruční zavazadlo (40 × 20 × 25 cm). Pokud byste chtěli větší zavazadlo, připlatit si můžete službu Priority Boarding, která zahrnuje větší příruční zavazadlo.

799 Kč Cena za zpáteční letenku

Praha → Budapešť

Budapešť je hlavním městem Maďarska, které skrývá několik skvělých památek. Mezi ty nejznámější patří Budínský hrad, budova parlamentu, termální lázně Széchenyi, Rybářská bašta či bazilika svatého Štěpána. Letenky sem od 16. do 18.4. pořídíte již za 885 Kč. Z Prahy vás sem zaveze společnost Ryanair. V ceně je malé příruční zavazadlo (40 × 20 × 25 cm). Připlatit si samozřejmě můžete i větší zavazadlo.

885 Kč Cena za zpáteční letenku

Bratislava → Sofie

Do Bulharska se nejezdí jen k moři, zaletět si můžete i do hlavního města Sofie. Toto město nabízí několik památek, přičemž nejznámější je asi katedrála svatého Alexandra Něvského. Nachází se zde i například Bojanský kostel, národní divadlo Ivana Vazova či katedrála svatého Nedelya.

Letenky sem v termínu od 16. do 21.4. pořídíte již za 1 016 Kč. Zaveze vás sem opět společnost Ryanair a v ceně budete mít malé příruční zavazadlo s rozměry 40 × 20 × 25 cm. Přikoupit si můžete i službu Priority Boarding.

1 016 Kč Cena za zpáteční letenku

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.