Menu

TOP 3 akční letenky na květen: Evropa za 750 Kč nebo Asie za 15 tisíc Kč

TOP 3 akční letenky na květen: Evropa za 750 Kč nebo Asie za 15 tisíc Kč

Květen se nám pomalu blíží a s tím se pojí i krásné počasí či nové akční letenky. Prozkoumali jsme za vás, co letecké společnosti nabízejí za slevy a akce. Ať už se chcete vydat za teplem či památkami, po Evropě či světě, každý si určitě přijde na své.

Vídeň → Banja Luka

Banja Luka je druhým největším městem v Bosně a Hercegovině a rozhodně má co nabídnout. Navštívit zde můžete nejen mešity, ale i muzeum Republiky srbské, pevnost Kastel, Bánský palác či Císařský dům.

Z Vídně se sem dostanete společností Ryanair za pouhou hodinu. Letenky například od 14. do 18. května seženete již za 758 Kč. V ceně je malé příruční zavazadlo, ale služba priority boarding vám umožní vzít si i velké příruční zavazadlo.

758 Kč Cena za zpáteční letenku

Vídeň → Phuket

Zaletět si můžete i do Thajska, konkrétně do města Phuket. Jde o turistické centrum stejnojmenného ostrova, zhruba 800 km od Bangkoku. Phuket nabízí nádherné pláže, historické památky, ale například i kaučukové plantáže.

Z Vídně vás sem zaveze společnost Etihad Airways, a to například od 13. do 19.5. s jedním přestupem v Abú Dhabí. Zpáteční letenky sem pořídíte již za 16 990 Kč, přičemž je v ceně odbavené zavazadlo do 25 kg a jedno příruční zavazadlo.

16 690 Kč Cena za zpáteční letenku

Vídeň → Šanghaj

Šanghaj je město v Číně, kde žije zhruba 25 milionů obyvatel. Toto město má určitě co nabídnout, nachází se zde například věž Perla Orientu, Nankingská třída, buddhistický chrám Ťing-an nebo automobilový okruh pro závody Formule 1.

Společností Etihad Airways se sem dostanete z Vídně s přestupem v Abú Dhabí. Zpáteční letenky pořídíte za 14 490 Kč, například v termínu od 15. do 23.5. V ceně je odbavené zavazadlo do 25 kg a příruční zavazadlo.

14 490 Kč Cena za zpáteční letenku

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.