Menu

TOP 3 destinace, kam letenky pořídíte do 1 000 Kč

TOP 3 destinace, kam letenky pořídíte do 1 000 Kč

Chcete někam letět, ale nechcete za letenky utratit majlant? Letenky se dají koupit i levně. Vybrali jsme pro vás 3 destinace, kam letenky seženete do 1 000 Kč. V tomto případě ale musíte jednat velmi rychle, letenky za nízké ceny se rychle vyprodávají nebo se jejich cena po vykoupení určitého počtu zvýší.

Vídeň → Ibiza: Party ostrov s krásnými plážemi

Ibiza je ostrov v Baleárském souostroví, jenž patří ke Španělsku. Je známý plážovými party, bary, diskotékami, ale i akcemi, na kterých hrají světoví DJs. Kromě toho ale nabízí krásné pláže i přírodu.

Na Ibizu se dostanete z Vídně již za 760 Kč, a to konkrétně v termínu od 10. do 17.4. Dvou a půl hodinový let zajistí Ryanair. V ceně je malé příruční zavazadlo (40 × 20 × 25 cm). Pokud byste chtěli velké příruční zavazadlo, je potřeba si dokoupit službu Priority Boarding.

760 Kč Cena za zpáteční letenku

Vídeň → Milán: Město obchodu a módy

Milán je druhé největší italské město v oblasti Lombardie. Přezdívá se mu také město obchodu a módy, ale je také sídlem opery La Scala či fotbalového klubu AC Milán. Kromě nakupování si zde můžete prohlédnout památky, jako je například katedrála Narození Panny Marie či hrad Sforzesco.

Z Vídně se sem společností Ryanair dostanete v termínu 11. až 16.4. za 760 Kč, což je velmi dobrá cena. V ceně je zahrnuté pouze malé příruční zavazadlo (40 × 20 × 25 cm), služba Priority Boarding vám umožní vzít si i větší příruční zavazadlo (50 × 40 × 20 cm) do 10 kg.

760 Kč Cena za zpáteční letenku

Vídeň → Brusel: Atomium, Evropský parlament a park Cinquantenaire

Levné letenky seženete i do Bruselu. Hlavní město Belgie ukrývá několik památek, včetně slavného Atomia, Evropského parlamentu či sochy čůrajícího chlapce. Z Bruselu se však snadno dostanete vlakem do jiných měst, jako jsou například Antverpy, Bruggy nebo Gent.

Do Bruselu vás vezme společnost Ryanair a například od 17. do 22.4. vás letenky vyjdou na 863 Kč. Opět je v ceně pouze malé příruční zavazadlo (40 × 20 × 25 cm), ale se službou Priority Boarding budete mít v ceně větší příruční zavazadlo.

863 Kč Cena za zpáteční letenku

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.