Menu

TOP 3 elektrická auta pro děti: Tyto modely potěší kvalitou i designem

TOP 3 elektrická auta pro děti: Tyto modely potěší kvalitou i designem
Ilustrace: Arecenze

Elektrická autíčka jsou skvělým způsobem, jak dětem poskytnout nejen zábavu, ale také podporovat jejich rozvoj a dovednosti. Nabízejí jim nejen novou zkušenost, ale také mohou rozšířit motorické schopnosti a koordinaci. Na trhu se můžeme setkat s opravdu velkým množstvím modelů a typů, přičemž každý se hodí pro někoho jiného. My se vám v dnešním článku pokusíme pomoci v tomto velkém množství s výběrem. Máme pro vás 3 ty nejlepší, jenž poskytují nejen bezpečnost, ale hlavně kvalitu za vaše peníze.

Buddy Toys Bec 8148 elektrické autíčko pro děti Dodge Challenger

Elektrické autíčko pro děti Dodge Challenger je dokonalým spojením stylu a zábavy pro malé řidiče od 3 let. S nosností až 30 kg a výkonem 25 W poskytuje bezpečný a vzrušující zážitek pro kluky i holky. Toto autíčko je jim poskytne maximální rychlost 5 km/h, přičemž nabízí autentický design značky Dodge. S Buddy Toys Bec 8148 mohou děti prozkoumávat bezpečnou rychlostí svět ve svém okolí, a navíc u toho vypadat opravu stylově.
5 399 Kč Orientační cena

Mamido elektrické autíčko Mercedes G63 AMG

Mercedes G63 AMG přináší špičkový zážitek pro malé řidiče od 3 let. Za jeho vznikem stojí renomovaný výrobce Mamido. Autíčko poskytne maximální nosnost 25 kg s rychlost až 5 km/h, což zajišťuje bezpečnou a zábavnou jízdu pro kluky i holky. S autentickým designem přináší nejen zábavu, ale i pocit luxusu a dobrodružství. S hmotností 16 kg je snadno ovladatelné a vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.
4 400 Kč Orientační cena

Lean Toys elektrické auto Audi R8 Spyder růžová

Elektrické auto Audi R8 Spyder je ideální volbou pro malé princezny od 3 let. S maximální nosností 30 kg a výkonem 90 W poskytuje toto elegantní autíčko bezpečný a zábavný zážitek hlavně pro holky. S autentickým designem Audi R8 Spyder a nádhernou růžovou barvou přináší tento model nejen zábavu, ale i pocit luxusu a stylu. S hmotností pouhých 11 kg je toto autíčko snadno ovladatelné a ideální pro použití v interiéru i exteriéru pro všechny malé dobrodruhy.
3 700 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.