Menu

Toto je tajné! Další úniky informací Samsungu k nové řadě Galaxy S24

Toto je tajné! Další úniky informací Samsungu k nové řadě Galaxy S24
Samsung Galaxy S23 Ultra (Zdroj: Arecenze)

Oficiální představení nejnovější řady Samsung Galaxy S24 se nezadržitelně blíží, událost je ostatně naplánována už na středu 17. 1. 2024. Není tedy žádným překvapením, že se největšímu výrobci telefonů na světě tak úplně nedaří uhlídat unikající informace, které před vydáním podléhají utajení.

Tentokrát se o výživný leak postaral na síti X Harshit Joshi, který zveřejnil hned několik stěžejních snímků. Ty mají zahrnovat oficiální prezentaci řady Galaxy S24. Prezentace potvrzuje využití rozlišných čipsetů pro vlajkový model Galaxy S24 Ultra a základnější S24 a S24+. Zatímco vlajka dostane Snapdragon 8 Gen 3, nižší modely prémiové řady se budou držet Exynosu 2400.

Zdroj: Harshit Joshi (síť X)

Slajdy ukazují také použité barvy, sestavu fotoaparátů, poměrně zásadní vylepšení displeje a lehce vylepšenou konstrukci. Co nás ale zaujalo asi nejvíce je výrazně zvětšený vapor chamber, tedy prvek sloužící k chlazení procesoru. Nové modely by tak nemusely trpět na přehřívání, jak tomu bylo v minulosti. Trochu v rozporu s předchozími úniky je i 10x optický zoom, který by měl být dle jiných zdrojů z Ultry letos odstraněn. Je tedy otázkou, co je pravda a co přesně je myšleno 10x optickým zoomem.

Díky únikům už o telefonech víme prakticky všechno, samozřejmě vyjma ceny v ČR a případných slev hned z počátku prodeje. Na tyto informace si budeme muset počkat na oficiální představení.

Související články

Nejnovější testy: Samsung Galaxy S24 s Exynosem nemusí být přešlapem, rozdíly oproti Snapdragonu 8 Gen 3 mizí

Podoba Samsungu Galaxy S24 Ultra odhalena: Brazilci si s NDA hlavu nelámou, ukázali plakáty Samsungu

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.