Menu

Sleva 3 000 Kč a 3 měsíce zdarma: Hodinky Xiaomi umožní díky Vodafonu snadnější volání bez telefonu

Sleva 3 000 Kč a 3 měsíce zdarma: Hodinky Xiaomi umožní díky Vodafonu snadnější volání bez telefonu
Zdroj: Xiaomi, Ilustrace: Arecenze

Překáží vám telefon při běhání, v práci nebo večer, když vyrazíte za zábavou? Služba OneNumber od Vodafonu umožňuje nosit na zápěstí odlehčenou alternativu telefonu a volat ze stávajícího telefonního čísla. Službu OneNumber nyní můžete mít na 3 měsíce zdarma a se zvýhodněnou cenou -3 000 Kč na chytré hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE, u kterých je služba horkou novinkou. Poradíme, jak získat všechny výhody.

  • Test a srovnání nejlepších chytrých hodinek 2024 najdete zde

Telefonování ze zápěstí a ze stávajícího čísla

Služba OneNumber od Vodafonu právě rozšířila svou podporu na chytré hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE. Narostlo tak portfolio zařízení umožňujících uživatelům volat pohodlně ze zápěstí a to bez potřeby nosit telefon či používat další telefonní číslo/SIM kartu. Služba OneNumber podporuje tyto chytré hodinky:

  • Apple Watch
  • Samsung Galaxy Watch
  • Xiaomi Watch 2 Pro

OneNumber na 3 měsíce zdarma a zvýhodněný nákup hodinek

Službu OneNumber od Vodafonu si můžete pořídit do konce dubna 2024 na 3 měsíce zdarma. Poté vás vyjde na 99 Kč/měsíc. Vodafone dále nabízí zvýhodněný nákup hodinek Xiaomi Watch 2 Pro LTE se slevou –3 000 Kč podmíněný nákupem tarifu Premium 5G.

Stručně o Xiaomi Watch 2 Pro LTE

Xiaomi Watch 2 Pro LTE dorazily na trh na podzim loňského roku. Nabízejí české menu, bezkontaktní placení díky technologii NFC a nově díky službě OneNumber možnost volání bez potřeby telefonu nebo SIM karty. Samozřejmostí je kompatibilita s operačními systémy Android i iOS.

Mezi jejich funkcemi najdete sledování sportovních výkonů a zdravotního stavu (monitoring úrovně stresu, spánku, okysličení krve apod.) Jsou vybaveny 1,43“ AMOLED displejem, který je dobře čitelný i na přímém slunci. Výdrž až 55 hodin zajistí, že je nebudete muset neustále nabíjet. Jejich hmotnost je 55 g.

6 000 Kč Orientační cena

Zdroj: Tisková zpráva

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.