Menu

Vyhlašujeme 3 nejhranější hry na Steamu v březnu 2024!

Vyhlašujeme 3 nejhranější hry na Steamu v březnu 2024!
Ilustrace: Arecenze

Dnes se podíváme na ty nejhranější hry na Steamu za březen 2024. V tomto článku se zaměříme na tři nejhranější tituly, které dominují hernímu světu s miliardami hodin odehraných každý rok. Od intenzivních stříleček až po strategické bitvy, lákají hráče z celého světa svou zábavnou a návykovou hratelností. Určitě vás zajímá, které to jsou, takže už nebudeme dále zdržovat.

Třetí příčka patří – PlayerUnknown’s Battlegrounds

Akční hra, ve které hráči bojují o přežití na rozlehlých mapách, sbírají zbraně a vybavení a snaží se stát posledními přeživšími.je jednou z nejpopulárnějších her na platformě Steam. Denně se odehraje více než 6 milionů hodin, což svědčí o tom, že žánr battle royale stále má čím zaujmout. Od svého vydání v roce 2017 si získala obrovskou základnu fanoušků po celém světě a stálé dosahuje hezkých čísel.

Na druhé místě – Dota 2

Již dlouhá léta si drží pozici jedné z nejhranějších her na platformě Steam. Aktuálně s více než 10 miliony hodin odehraných denně. Tato multiplayerová online battle arena (MOBA) přitahuje hráče z celého světa svou hlubokou strategií, různorodými postavami a dynamickým herním prostředím. Od svého vydání získala Dota 2 ohromnou fanouškovskou základnu a pravidelně se v ní konají mezinárodní turnaje s velmi hodnotnými výhrami.

Vítěz – Counter-Strike: Global Offensive

Král, kterého ne a ne sesadit. Z první příčky se sesunul jen párkrát a nikdy to nebylo na dlouho. S více než 20 miliony hodin odehraných denně.je to tedy nejhranější hra na celém Steamu. Pravděpodobně není nutno představovat, ale pokud by přece jenom někdo nevěděl, pak se jedná o taktickou střílečku, která získala obrovskou popularitu díky svému adiktivnímu multiplayerovému zážitku a kompetitivnímu prostředí.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.