Menu

DOMO DO9227P – Recenze, testy a srovnání

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Palačinkovače

Klady

  • Vysoký příkon
  • Druhá plotýnka na lívance v ceně
  • Odnímatelná deska
  • Příslušenství v ceně

Zápory

  • Velké rozměry
  • Vyšší hmotnost
  • Málo uživatelských recenzí
1 800 Kč Orientační cena

Základní charakteristika

Palačinkovač DOMO DO9227P je model, který vás potěší svým vysokým příkonem 1 500 W, což je nadprůměrná hodnota v jeho cenové kategorii. Umožňuje rychlejší nahřátí desky, a vy tak můžete rychleji začít s přípravou palačinek nebo lívanců. Od většiny se také liší v počtu desek, jsou hned dvě. Na výběr máte mezi jednou plotýnkou o průměru 34 cm nebo pěti menšími plotýnkami o průměru 11 cm.

DOMO DO9227P zaujme i dalšími funkcemi. Samozřejmostí je indikátor provozu a možnost nastavení pěti stupňů teploty. Tento počet je ale u většiny palačinkovačů standardní. Na druhou stranu v ceně balení dostanete jak dřevěnou stěrku, tak i obracečku, a to není u každého modelu běžné. Jeho nevýhodou však může být vyšší hmotnost (přes 3 kg) nebo celkově větší rozměry.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Uživatelských recenzí má sice palačinkovač DOMO DO9227P málo, zato je hodnocený vždy pozitivně. Zákazníci si chválí vysoký příkon palačinkovače a s tím i související rychlé nahřátí plotny. Spokojení jsou také s údržbou obou desek, které se díky jejich odnímatelnosti snadno čistí. Naopak výtky jsou u některých uživatelů spojeny s velkými rozměry. Podle slov jiných jsou stěrka a obracečka malé a z nekvalitních materiálů.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Palačinkovač DOMO DO9227P má vysoký příkon (1 500 W) a umožňuje tak rychlé nahřátí plotýnek. Disponuje dvěma odnímatelnými deskami jak na palačinky, tak na lívance. Jak hodnota příkonu, tak dvě různé desky jsou spíše raritou než běžnými parametry. Nevýhodu však mohou být jeho velké rozměry a vyšší hmotnost, kvůli kterým je hůře skladovatelný. Proto nabízíme i další alternativy.

Porovnání s alternativami

Pokud vyžadujete palačinkovač se dvěma plotýnkami, alternativou může být Transa Electronic DualPancake. Má stejně vysoký příkon a jeho průměr plotýnky je ještě o 3 cm větší (37 cm). Je o pár set korun levnější, a to i díky svému horšímu designu. Jako druhou možnost doporučujeme Tristar BP-2639, který má také příkon 1 500 W. Má sice o něco menší plotýnku, ale disponuje dvěma odnímatelnými deskami.

Závěrečné shrnutí

Palačinkovač DOMO DO9227P je jedním z nejlepších domácích palačinkovačů na trhu. Je multifunkční díky dvěma odnímatelným deskám a potěší vysokým příkonem. Ocenit ho tak mohou i větší rodiny. Ačkoli jsou jeho větší rozměry a vyšší hmotnost mnohdy vnímány jako nevýhoda, je to maličkost, kterou předčí jeho funkce a příslušenství, které jsou v ceně tohoto modelu.

Parametr Tento produkt
Počet desek

2

Velikost plotny / ploten (cm)

34/11

Povrch plotny

Teflonový povrch

Příkon (W)

1 500

Hmotnost (kg)

3,2

Indikátor provozu

Ano

Indikátor teploty

Ano

Protiskluzové nožičky

Ano

Odnímatelná deska

Ano

Příslušenství součástí balení

Ano, stěrka a obracečka

1 800 Kč Orientační cena
Autor: Lucie Fotrová | Datum: | Produkt: DOMO DO9227P | Hodnocení: Výborné
Lucie Fotrová
Lucie je redaktorka, kterou zajímají zejména domácí a kuchyňské spotřebiče, které sama denně v kuchyni využívá. Tam také tráví spoustu času a kdykoli si všimne nějakého pomocníka, kterého sama ještě nemá, chce ho poznat a vyzkoušet. Sama ale ví, že při výběru každého spotřebiče je třeba dbát na mnoho kritérií. A to platí i u palačinkovačů. Ty si precizně nastudovala a vysvětlí vám, proč je tak důležité dbát na povrch plotýnky nebo jaký příkon zvolit. Zároveň vám poradí, jak na výběr krok po kroku i do vaší kuchyně.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze DOMO DO9227P

DOMO DO9227P

1 800 Kč Orientační cena