Menu

Recenze a srovnání Syma X5UWPRO

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dronů do 3 000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny a výkonu
  • Snadné ovládání
  • Slušná kvalita záběrů
  • Menší kapacita baterie
  • Nemá GPS
  • Složitější výměna akumulátoru
2 100 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Syma X5UWPRO disponuje kamerou s rozlišením 1280 x 720 pixelů (HD), což je hodnota, která přináší dobrou kvalitu pořízeného záznamu a řadí tak kameru mezi průměr v podobných cenových kategoriích. Kapacita baterie činí u tohoto zařízení 500 mAh a promítá se do reálné výdrže 10 minut létání na jedno nabití. Toto číslo vás možná na první pohled neoslní, ale na dron v podobné cenové kategorii se jedná o velmi slušný parametr, který vám dává nadprůměrné možnosti.

Parametr Tento produkt
Výrobce Syma
Rozlišení (px) 1280 x 720
Doba nabíjení dronu (min.) 90
Kapacita baterie (mAh) 500
Maximální doba letu (min.) 10
Počet rotorů 4
Slot na paměťové karty Ano

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron je ovládán dálkovým ovladačem s dosahem 100 metrů, takže můžete při jeho provozu počítat se slušnými možnostmi manipulace i na relativně dlouhou vzdálenost. Ukládání pořízeného záznamu se realizuje prostřednictvím vložené paměťové karty. Dron disponuje Wi-Fi připojením, které umožňuje streamování přenosu z kamery přímo na telefon nebo tablet. Naopak ve výbavě nemá funkci GPS, která umožňuje snadnější a přesnější ovládání.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (m/s) Neuvedeno
Maximální provozní vzdálenost (m) 100
GPS Ne
Wi-Fi Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé dronu si chválí především velmi dobrý poměr ceny ku výkonu a snadné ovládání, které umožní i méně pokročilým uživatelům pohodlně manévrovat. Naopak jako slabinu vnímají uživatelé především méně odolnou konstrukci, která je náchylná na větrné poryvy.

Naše hodnocení a závěr

Dron Syma X5UWPRO je zařízením se základním vybavením se kterým cílí především na začátečnické uživatele a méně pokročilé. Přestože se však svoji cenou řadí mezi nejdostupnější, může konkurovat některými funkcemi mnohem dražším kouskům, a tak se jedná o vhodnou volbu o všechny, kteří hledají vysokou kvalitu za nízkou cenu.

2 100 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Syma X5UWPRO

Syma X5UWPRO

2 100 Kč Orientační cena