Recenze a srovnání Syma X5UWPRO

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dronů do 3000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

Klady:

Poměr ceny a výkonu

Funkce GPS

Zápory:

Menší kapacita baterie

2 500 Kč
orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Syma X5UWPRO disponuje kamerou s rozlišením 1280 x 720 pixelů (HD), což je hodnota, která přináší dobrou kvalitu pořízeného záznamu a řadí tak kameru mezi průměr v podobných cenových kategoriích. Kapacita baterie činí u tohoto zařízení 500 mAh a promítá se do reálné výdrže 10 minut létání na jedno nabití. Toto číslo vás možná na první pohled neoslní, ale na dron v podobné cenové kategorii se jedná o velmi slušný parametr, který vám dává nadprůměrné možnosti.

Parametr Tento produkt
Výrobce Syma
Rozlišení (px)  1280 x 720
Doba nabíjení (min.)  90
Kapacita baterie (mAh)  500
Maximální doba letu (min.)  10
Počet rotorů  4
Slot na paměťové karty  Ano

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron je ovládán dálkovým ovladačem s dosahem 100 metrů, takže můžete při jeho provozu počítat se slušnými možnostmi manipulace i na relativně dlouhou vzdálenost. Ukládání pořízeného záznamu se realizuje prostřednictvím vložené paměťové karty. Dron disponuje Wi-Fi připojením, které umožňuje streamování přenosu z kamery přímo na telefon nebo tablet. Naopak ve výbavě nemá funkci GPS, která umožňuje snadnější a přesnější ovládání.

Parametr Tento produkt
Maximální provozní vzdálenost (m)  100
GPS  Ne
Wi-Fi  Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé dronu si chválí především velmi dobrý poměr ceny ku výkonu a snadné ovládání, které umožní i méně pokročilým uživatelům pohodlně manévrovat. Naopak jako slabinu vnímají uživatelé především méně odolnou konstrukci, která je náchylná na větrné poryvy.

Naše hodnocení a závěr

Dron Syma X5UWPRO je zařízením se základním vybavením se kterým cílí především na začátečnické uživatele a méně pokročilé. Přestože se však svoji cenou řadí mezi nejdostupnější, může konkurovat některými funkcemi mnohem dražším kouskům, a tak se jedná o vhodnou volbu o všechny, kteří hledají vysokou kvalitu za nízkou cenu.

Další recenze

Kompletní porovnání