Recenze a porovnání MyFox | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání MyFox

Aplikace pro salony či studia v kategorii EET pokladny

Klady

  • Rezervační systém
  • Více účtů
  • Flexibilní rozvržení plateb

Zápory

  • Nutné vlastní zařízení
  • Další účty jsou za poplatky
  • Chybí skladové hospodářství
1 200 Kč/měsíc Orientační cena

Obecné parametry

Řešení vývojářů Fox Cloud je specializováno pro potřeby wellness studií, kadeřnictví a podobných služeb. Tomu jsou uzpůsobené funkce licence.

MyFox je aplikací dodávanou bez dalšího hardwaru. To je také důvod, proč hodnocení většiny technických parametrů postrádá smysl. Za zmínku však stojí kompatibilita aplikace. Spustíte ji jak na stolním počítači, tak na mobilu či tabletu. Potřebujete zařízení s Androidem 4.4 nebo vyšší, či jakýkoliv iPhone či iPad. Tiskárnu bude nutné dokoupit, výrobce doporučuje bezdrátový model Cashino PTP-II, který byl v době psaní recenze (červen 2020) na trhu jedním z nejoblíbenějších.

Parametr Tento produkt
Výrobce/Vývojář aplikace

Fox Cloud

Operační systém

Android 4.4 nebo vyšší, iOS, Windows

Hodnocení funkcí licence

Aplikace je vyvíjena na míru kadeřnicím, masérům či manikérkám. Tomu odpovídá také výčet funkcí. Program eRecept nebo docházkový systém zde nenajdete, zato rezervační systém je skutečně propracovaný. Zákazníkům salonu umožňuje, aby si sami zarezervovali vaše služby, a to jak z webu, tak i z Facebooku. Kartotéka zákazníků uchovává data o minulých návštěvách a prováděných úkonech, dokonce vám umožní vkládat osobní poznámky. Den před zamluveným časem systém zašle zákazníkům SMS zprávu s upozorněním, čímž vás chrání před zbytečně blokovaným časem zapomnětlivými klienty. Škoda jen, že mezi funkce nepatří také skladové hospodářství, které by kontrolovalo zásoby šamponů či dalších potřeb.

Aplikace nabídne služby více uživatelům, takže jejích služeb mohou využít celá studia. Za každý nový účet je však nutné zaplatit. Za poplatek je nabízena také tvorba internetových stránek.

Parametr Tento produkt
Hodnocená licence

myFox Premium

Více účtů/Počet uživatelů

Ano/Neomezeně

eRecept a eNeschopenka

Ne

Databáze léků

Ne

Kartotéka zákazníků

Ano

Rezervační systém

Ano

Nastavení slev

Ano, procentuální

Věrnostní program

Ano

Přehled tržeb

Ano

Skladové hospodářství

Ne

Docházkový systém

Ne

Další parametry

Protože aplikace poběží na vašem zařízení, je jen na vás, jaké připojení k internetu zvolíte. Zapůjčení sice možné není, všechny dostupné licence je však možné vyzkoušet na tři týdny zdarma. Pochvalu si vývojáři zaslouží také flexibilními možnostmi, jak za aplikaci platit – můžete využít, jak měsíční, tak půlroční či roční poplatek. Technickou podporu pak můžete využít jak přes telefon, tak přes email.

Parametr Tento produkt
Výrobce nabízí zapůjčení

Ne

Zkušební režim zdarma

Ano, na 3 týdny

Výrobce nabízí i licence bez hardware

Ano

Způsob platby za licence

Paušálně (měsíc, rok, půlrok)

Technická podpora

Telefon, email

Rok založení firmy

2 016

Závěr

Fox Cloud vyvinul aplikaci, kterou využijete jak na zařízení s Androidem (4.4 a vyšší), tak i s iOSem, či dokonce na stolním počítači podporujícím obvyklé prohlížeče. Funkčně je však MyFox poměrně úzce specializované řešení. Nejlépe je využijí ti, kteří ocení data o svých zákaznících a promyšlený rezervační systém. Výhodou je také možnost dodatečného zakládání dalších účtů. Ideální tedy myFox může být pro salony poskytující health & beauty služby.

Nevhodným řešením naopak může být pro právníky, kteří nemají zájem na tom, aby si jejich klienti sami diktovali, kdy mohou využít jejich služby. Právníkům či dalším svobodným povoláním, kterým ke splnění zákonné povinnosti stačí aplikace, by mohla lépe vyhovovat například Profi Účtenka.

1 200 Kč/měsíc Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: MyFox
Iveta Polášková
Redaktorka
Iveta je redaktorka, kterou baví shánění nových informací a následná úprava do co nejpřehlednější formy. Nebaví ji naopak nadsazené a prázdné marketingové slogany "dokonalých" výrobků, raději konkrétně popíše, který produkt se pro koho hodí a proč. Tématu EET pokladen se věnuje více než rok, takže rychle vysvětlí jejich nejdůležitější funkce nebo prozradí, kdo se obejde i s mobilní aplikací, která bývá zadarmo. Mimo EET pokladny se věnuje také tématům chytré domácnosti nebo třeba oxymetrům.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze MyFox

MyFox

1 200 Kč/měsíc Orientační cena