Menu

Recenze a srovnání MyFox

Doporučujeme Při nákupu v kategorii EET pokladny

Datum doporučení: Červen 2020

  • Rezervační systém
  • Více účtů
  • Flexibilní rozvržení plateb
  • Nutné vlastní zařízení
  • Další účty jsou za poplatky
  • Chybí skladové hospodářství
700 Kč/měsíc Orientační cena

Obecné parametry

Řešení vývojářů Fox Cloud je specializováno pro potřeby wellness studií, kadeřnictví a podobných služeb. Tomu jsou uzpůsobené funkce licence.

MyFox je aplikací dodávanou bez dalšího hardwaru. To je také důvod, proč hodnocení většiny technických parametrů postrádá smysl. Za zmínku však stojí kompatibilita aplikace. Spustíte ji jak na stolním počítači, tak na mobilu či tabletu. Potřebujete zařízení s Androidem 4.4 nebo vyšší, či jakýkoliv iPhone či iPad. Tiskárnu bude nutné dokoupit, výrobce doporučuje bezdrátový model Cashino PTP-II, který byl v době psaní recenze (červen 2020) na trhu jedním z nejoblíbenějších.

Parametr Tento produkt
Výrobce/Vývojář aplikace Fox Cloud
Operační systém Android 4.4 nebo vyšší, iOS, Windows
Výdrž baterie (h) -
Velikost displeje v palcích ('') -
Tiskárna -
Terminál -
Čtečka kódů -
Možnost připojení váhy -
Možnost připojení pokladní zásuvky -
Zákaznický displej -
Silikonová tlačítka -

Hodnocení funkcí licence

Aplikace je vyvíjena na míru kadeřnicím, masérům či manikérkám. Tomu odpovídá také výčet funkcí. Program eRecept nebo docházkový systém zde nenajdete, zato rezervační systém je skutečně propracovaný. Zákazníkům salonu umožňuje, aby si sami zarezervovali vaše služby, a to jak z webu, tak i z Facebooku. Kartotéka zákazníků uchovává data o minulých návštěvách a prováděných úkonech, dokonce vám umožní vkládat osobní poznámky. Den před zamluveným časem systém zašle zákazníkům SMS zprávu s upozorněním, čímž vás chrání před zbytečně blokovaným časem zapomnětlivými klienty. Škoda jen, že mezi funkce nepatří také skladové hospodářství, které by kontrolovalo zásoby šamponů či dalších potřeb.

Aplikace nabídne služby více uživatelům, takže jejích služeb mohou využít celá studia. Za každý nový účet je však nutné zaplatit. Za poplatek je nabízena také tvorba internetových stránek.

Parametr Tento produkt
Hodnocená licence myFox Pro
Více účtů/Počet uživatelů Ano/Neuvedeno
eRecept a eNeschopenka Ne
Databáze léků Ne
Kartotéka zákazníků Ano
Rezervační systém Ano
Nastavení slev Ano, procentuální
Věrnostní program Ano
Přehled tržeb Ano
Skladové hospodářství Ne
Docházkový systém Ne

Další parametry

Protože aplikace poběží na vašem zařízení, je jen na vás, jaké připojení k internetu zvolíte. Zapůjčení sice možné není, všechny dostupné licence je však možné vyzkoušet na tři týdny zdarma. Pochvalu si vývojáři zaslouží také flexibilními možnostmi, jak za aplikaci platit – můžete využít, jak měsíční, tak půlroční či roční poplatek. Technickou podporu pak můžete využít jak přes telefon, tak přes email.

Parametr Tento produkt
Připojení na internet -
Výrobce nabízí zapůjčení Ne
Zkušební režim zdarma Ano, na 3 týdny
Výrobce nabízí i licence bez hardware Ano
Způsob platby za licence Paušálně (měsíc, rok, půlrok)
Technická podpora Telefon, email
Možnost neevidovat Neuvedeno
Rok založení firmy 2016

Závěr

Fox Cloud vyvinul aplikaci, kterou využijete jak na zařízení s Androidem (4.4 a vyšší), tak i s iOSem, či dokonce na stolním počítači podporujícím obvyklé prohlížeče. Funkčně je však MyFox poměrně úzce specializované řešení. Nejlépe je využijí ti, kteří ocení data o svých zákaznících a promyšlený rezervační systém. Výhodou je také možnost dodatečného zakládání dalších účtů. Ideální tedy myFox může být pro salony poskytující health & beauty služby.

Nevhodným řešením naopak může být pro právníky, kteří nemají zájem na tom, aby si jejich klienti sami diktovali, kdy mohou využít jejich služby. Právníkům či dalším svobodným povoláním, kterým ke splnění zákonné povinnosti stačí aplikace, by mohla lépe vyhovovat například Profi Účtenka.

700 Kč/měsíc Orientační cena

Další recenze

Recenze MyFox

MyFox

700 Kč/měsíc Orientační cena