Recenze a porovnání Braun Series 3-3045s | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Braun Series 3-3045s

83,8 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • Vodotěsný
  • Funkce rychlonabíjení
  • Indikátor nabití

Zápory

  • Nelze použít napojený do sítě
  • Nemá výkyvnou hlavu
  • Chybí cestovní zámek
2 300 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Planžetový holicí strojek Braun Series 3-3045s je ideálním pomocníkem pro pravidelnou péči o kratší vousy, zpravidla by se měl používat i několikrát do týdne. Při holení potom jedno, zda je tvář suchá, nebo na ni nanesete například gel či pěnu. Pozor si však musíte dát vždy na to, abyste měli dostatečně nabitý akumulátor, strojek nelze používat v době, kdy je zapojen do sítě, tedy nabíjí se.

Co se samotného akumulátoru týče, ten se při plném nabití postará až o 45 minut dlouhý provoz. To vystačí i na několik oholení, lepší řady ovšem dnes už zvládají i celou hodinu. Baterii do plna nabijete za hodinu. S hmotností 418 gramů se tento model v době zařazení do srovnání (srpen 2021) řadil spíše k těm trochu těžším přístrojům, stále se ovšem nejedná o žádnou katastrofu.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Braun

Způsob holení

Suché/mokré

Napájení

Akumulátor

Doba nabíjení (min)

60

Výdrž baterie (min)

45

Počet holicích hlav/planžet

3

Hmotnost (g)

418

Hodnocení funkcí a vybavení

Strojek Braun Series 3-3045s je vodotěsný a omyvatelný vodou, kromě snadného čištění bude tedy ideální i pro holení ve sprše, čímž ušetříte čas. Ke kvalitnímu čištění výrobce přidal do základního balení i čisticí kartáček. V balení navíc najdete také zastřihovač, to pro případ, že máte bradku, knírek, nebo se někdy v budoucnu chystáte některé partie obličeje nechat více zarůst. Zastřihovač měly ve svém základu téměř všechny modely z porovnání, jde takřka o standard. Mnoho z recenzovaných také disponovalo rychlonabíjením. To najdete i u tohoto konkrétního strojku značky Braun.

 

Parametr Tento produkt
Vodotěsnost

Ano

Samočisticí stanice

Ne

Čisticí kartáček v balení

Ano

Omyvatelnost vodou

Ano

Cestovní zámek

Ne

Zastřihovač

Ano

Rychlonabíjení

Ano

Cestovní pouzdro v balení

Ano

Hodnocení ostatních uživatelů

Produkt sklízí primárně kladné ohlasy. Majitelé tohoto modelu si v recenzích pochvalují dostatečnou výdrž baterie, příjemné oholení a praktické cestovní pouzdro. Někteří zmiňují také tichý chod, dobře se prý také drží v ruce díky ergonomické rukojeti. Ta je navíc pogumovaná, aby strojek neklouzal z ruky ani při holení ve sprše. Mezi negativy se v recenzích často objevuje stížnost na absenci bezpečnostního krytu planžety. Do jisté míry ji sice nahrazuje cestovní pouzdro, i tak by ji mnozí uživatelé ocenili.

Recenze od ověřeného zákazníka

Hlavní klady a zápory

Ve své cenové kategorii vyniká Braun Series 3-3045s kompletní vodotěsností, díky které si ho můžete vzít do sprchy. Podobně drahé strojky bývají sice vodou omyvatelné, ovšem pouze za účelem čištění a nikoliv mokrého holení. Vlastnost ocení především muži s citlivou pletí nebo ti, kdo rádi spojí holení s koupáním a urychlí si kompletní ranní rutinu. Nevýhodou vodotěsnosti je ovšem fakt, že stojek z bezpečnostních důvodů nelze zapnout napojený do zásuvky. Pokud se vám vybije v nevhodnou chvíli, musíte si zkrátka počkat nějakou dobu na jeho nabití, což může být pro někoho limitující.

Naše hodnocení a závěr

Braun Series 3-3045s je ideální strojek na každodenní péči o vousy, poradí si totiž s krátkým porostem spíše, než s delším, několikadenním. Jeho akumulátor má vcelku dobrou výdrž, průměrných 45 minut. To vystačí i na několik holení, znovu bude tedy akumulátor potřeba nabít třeba až po dvou týdnech (to je ale velmi individuální záležitost). Strojek si získá příznivce suchého i mokrého holení. Je možné jej omývat vodou a brát třeba do sprchy. Nelze jej používat v době zapojení do zásuvky. V základním balení má cestovní pouzdro, což je výhoda nejen při cestování, ale také při domácím skladování.

Pokud si na mokré holení příliš nepotrpíte a stačí vám strojek pro používání na sucho, pak si přečtěte recenzi Braun Series 3 3030s.

2 300 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Braun Series 3-3045s | Hodnocení: 83,8 %
Kamila Lorenzová se problematice holení a zbavování se chloupků věnuje na našich stránkách hned v několika tématech. Moc dobře chápe, jak složité může být na internetu vybrat ten správný produkt, když si ho nemůžete dopředu vyzkoušet. Proto vždy před doporučením nějakého produktu pečlivě zvažuje všechny alternativy a snaží se získat maximum informací. Poradí vám tedy například, pro koho je vhodnější planžetový strojek a kdo by měl sáhnout spíše po strojcích frézkových. Kromě holících strojků ji najdete podepsanou také pod článkem o zastřihovačích.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Braun Series 3-3045s

Braun Series 3-3045s

2 300 Kč Orientační cena