Menu

inSPORTline Agneto – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Nejlepší cena/výkon v kategorii Cyklotrenažéry

Klady

  • Držák na tablet
  • Polohovatelná sedla i madla
  • Jednoduchý displej
  • Tichý chod
  • Příznivá cena

Zápory

  • Horší manipulace se zátěžovým kolečkem
  • Absence držáku na láhev
7 000 Kč Orientační cena

Základní charakteristiky

InSPORTline Agneto splňuje všechny požadavky domácího cyklotrenažéru. Jeho nízká cena, kvalitní zpracování a počet funkcí bude ideální pro všechny nenáročné uživatele. Díky manuálnímu ovládání není potřeba jej zapojovat do elektřiny, umístit jej tak můžete naprosto kdekoliv. Na jednoduchém displeji si zase můžete zobrazit základní parametry, jako jsou čas, vzdálenost, tepová frekvence, rychlost či kalorie.

Díky možnosti polohování sedla i madla si jej podle sebe může nastavit každý člen rodiny. Negativem je absence horizontálního nastavení řídítek, to však v této cenové kategorii chybí více modelům. Nechybí mu však držák na tablet, který naopak můžeme postrádat i u dražších modelů. Přidávání zátěže je možné pomocí regulačního kolečka, pokud však budete chtít zastavit okamžitě, stačí jen stlačit bezpečnostní páčku. Plynulou jízdu a tichý chod vám zajistí magnetický brzdný systém, který se řadí mezi nejlepší.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Uživatelé cyklotrenažéru inSPORTline Agneto si v době psaní recenze (srpen 2023) pochvalovali jeho tichý chod, který umožňuje jízdu i v noci, kvalitní konstrukci s nosností až 120 kg, snadnou montáž, nízkou cenu i stylový design. O tom svědčí i jeho pozitivní recenze. Mezi další pozitiva patří také manipulační kolečka, která umožní jej přesouvat podle potřeby.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Mezi největší přednosti cyklotrenažéru inSPORTline Agneto patří poměr ceny a výkonu. Řadí se mezi levnější varianty, ale svými funkcemi konkuruje i dražším modelům. Za zmínku určitě stojí magnetický brzdný systém, který zajišťuje plynulý a tichý chod. Pro ty, kteří mají doma děti či zvířata, bude ochranný kryt setrvačníku a řemene velkým plusem. Tím je zajisté i nouzová brzda, která stroj ihned zastaví.

Nevýhodou pak může být to, že nedisponují možností nastavení řídítek horizontálně a chybí jim držák na vodu.

Porovnání s alternativami

Vhodnou alternativou ve stejné cenové kategorii je cyklotrenažér Acra BC4660, který se vyznačuje vysokou nosností, pevnou konstrukcí a 20kg hmotností setrvačníku. Je vybaven držákem na láhev, chybí mu však horizontální nastavení řídítek, stejně jako u modelu inSPORTline Agneto.

Je-li pro vás horizontální nastavení řídítek důležité, zkuste sáhnout po inSPORTline Airin, který tuto možnost nabízí. Kromě toho disponuje také vysokou nosností, držákem na láhev a oboustrannými pedály. Jeho cena je však patrně vyšší.

Závěrečné shrnutí

Cyklotrenažér inSPORTline Agneto je skvělou volbou pro nenáročné uživatele, kteří vyžadují kvalitní stroj za přijatelnou cenu. Jednoduchý displej umožní sledovat důležité parametry a ochranný kryt setrvačníku a řemene zabrání případné nehodě. Tichý chod je plusem pro ty, kteří bydlí v panelovém domě.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

30,7

Nosnost (kg)

120

Typ brzdy

Magnetické

Měření pulsu

Dotykovým snímačem

Ovládání zátěže

Manuální

Měření kalorií

Ano

Nastavení výšky řídítek

Ano

Počet stupňů zátěže

8

Volnoběh

Ne

Hmotnost setrvačníku (kg)

6

7 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: inSPORTline Agneto | Hodnocení: Velmi dobré
Tereza Peterková
Redaktorka
Tereza se jako redaktorka ráda věnuje fitness tématům, mezi které patří i cyklotrenažéry. Zkoumání a zjišťování informací do hloubky je pro ni samozřejmostí. Díky tomu vám poskytne dostatek informací o daném produktu a ujasní, které parametry jsou nejdůležitější pro výběr. Poradí vám, zda raději zvolit rotoped, trenažér na kolo, nebo cyklotrenažér a vysvětlí, jaké jsou mezi nimi rozdíly. Dozvíte se také, jaké požadavky by měl ideální cyklotrenažér splňovat a v jakých cenových kategoriích se pohybuje."

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze inSPORTline Agneto

inSPORTline Agneto

7 000 Kč Orientační cena